Orebić - Villa Juro ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Dubrovnická oblast
Ubytování: Villa Juro
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Villa Juro je situovaná pouhých 180 m od moře a oblázkové pláže. Nachází se asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac.
Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vzdálenost od moře : asi 180 m od villy.

asi 300

Pláž: Oblázková: ve vzdálenosti asi 180 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Standardně zařízený apartmán, umístěný v prvním patře, s velkým balkonem a posezením. K domu patří zahrada s grilem, možnost parkování. Asi 60 m od villy naleznete kavárnu a obchod s potravinami, po 200 m se nachází první restaurace.

Sport a zábava: V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Doporučujeme: Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 8-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 8

Nabízíme Vám ubytování v 8-lůžkovém apartmánu typu PENTA. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem, 3 koupelnami, pračkou, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem a 2 balkony. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

PENTA 8

Obsazenost 8 osob, 120 m2, apartmán se nachází v 1. patře, má čtyři 2-lůžkové ložnice, 1 koupelnu s vanou/WC, 2 koupelny se sprchou/WC, pračku, kuchyň s jídelním koutem, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi internet, velký balkon s posezením (36 m2), další balkon (24 m2).

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Orebić - Villa Juro ***
v cenách od 2 691 Kč do 4 990 Kč