Orebić - Apartmány Orebić ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Dubrovnická oblast
Ubytování: Apartmány Orebić
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Apartmány ("no name") jsou rozmístěné v různých domech v letovisku Orebić a jeho okolí, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Nacházejí se ve vzdálenosti asi do 350 m od moře. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.

Vzdálenost od moře : asi do 350 m od apartmánů

asi 450

Pláž: Oblázková: ve vzdálenosti asi do 350 m od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.

Sport a zábava: V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Informace : check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

AKCE 7=6: vztahuje se na termíny 5.5.-16.6.2018 a 8.9.-6.10.2018

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 10 8-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 8 Přistýlka: 10
6-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 132

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA pro 2-8 osob, některé s možností jedné přistýlky. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost se dvěmi lůžky nebo francouzským lůžkem a kuch. koutem, jídelní stůl, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby, jedna ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, dvě ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

TRILO 6

Obsazenost 6 osob, dvě dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1-2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

QUADRI 6

Obsazenost 6 osob, tři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

QUADRI 8

Obsazenost 8 osob, tři dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

PENTA 8

Obsazenost 8 osob, čtyři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Orebić - Apartmány Orebić ***
v cenách od 1 862 Kč do 5 272 Kč