Zaton - Zaton Holiday Resort - mobilhome ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Zaton Holiday Resort - mobilhome
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, ručníky, animace, využívání bazénu, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
Poznámka: Příplatek za závěrečný úklid (40 EUR) je v případě předání neuklizeného MH povinný
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Velmi oblíbené středisko je situováno v těsné blízkosti pláže. Středisko je vystavěno v borovicovém háji. Kolem mobilhomů rostou pestrobarevné květiny, které dodávají místu ideální atmosféru na letní dovolenou zejména pro mladé kolektivy, páry a rodiny s dětmi. Středisko je velmi dobře vybavené, najdete zde řadu sportovních aktivit a společenského vyžití. Středisko leží u krásné, 1,5 km dlouhé písečně-oblázkové pláže, která Vás mimo jiné láká k odpoledním a večerním procházkám. Centrum letoviska Zadar je vzdáleno asi 15 km.

Vzdálenost od moře : od 50 do 400 m od mobilhomů a stanů.

900

Pláž: Písečně-oblázková: od 50 do 400 m od mobilhomů a stanů, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Směnárna, restaurace, pizzerie, aperitiv bar, kavárna, internet, taneční terasa, markety, plážové bary, zábavní centrum, 2 vyhřívané venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se skluzavkou, sportovní centrum. Součástí apartmánů je kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení a balkon.

Sport a zábava: Bazény, 12 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, fitness, aerobic, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, potápění, tobogán, jumping centrum, vodní sporty, bohaté animační programy pro dospělé. Pro děti: škola plavání, mini autoškola, mini-club, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti, pískoviště.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica.
Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (do 7 kg) - pouze v mobilhomu typu MH COMFORT.
AKCE 7=6: platí pro termíny 2.6.-8.6., 9.6.-15.6., 1.9.-7.9.2018

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Vřele také doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2 a 3-lůžkové apartmány: 10 4 až 6-lůžkové apartmány: 15 Celkem osob: 105

Holiday Village Zaton nabízí ubytování v mobilhomech typu Premium a Superior pro 7 osob, Comfort pro 6 osob a v luxusních stanech Safari pro 5 osob. Mobilhomy jsou vybaveny klimatizací, lednicí, mikrovlnná trouba, kávovarem, TV/SAT, venkovní posezení. Stany jsou vybaveny lednicí, mikrovlnkou, kávovarem, TV/SAT. Bližší popis každého typu mobilehomu a stanu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MH SUPER

Obsazenost 5-7 osob, velikost 34,4 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 1 lůžkem + palanda, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace ,mikrovlnná trouba, k terasa s venkovním posezením.

MH PREMIUM

Obsazenost 6-7 osob, velikost 34,4 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice se 2 lůžky, 3. ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, mikrovlnná trouba, terasa s venkovním posezením.

MH COMFORT

Obsazenost 4-6 osob, velikost 30-32 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, mikrovlnná trouba, terasa s venkovním posezením.

ST SAFARI

Obsazenost 4-5 osob, velikost 41,25 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 1 lůžkem + palanda, kuchyňský kout s jídelním koutem, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, mikrovlnná trouba.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Zaton - Zaton Holiday Resort - mobilhome ****
v cenách od 2 456 Kč do 8 152 Kč