Zaton - Zaton Holiday Resort ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Zadarská oblast
Ubytování: Zaton Holiday Resort
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, ručníky, animace, využívání bazénu, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
Poznámka: AP 4* standardu jsou prostornější, navíc s klimatizací a internetem. Příplatek za závěrečný úklid (40 EUR) je v případě předání neuklizeného AP povinný
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Velmi oblíbené středisko je situováno v těsné blízkosti pláže. Středisko je vystavěno v borovicovém háji. Kolem apartmánů rostou pestrobarevné květiny, které dodávají místu ideální atmosféru na letní dovolenou zejména pro mladé kolektivy, páry a rodiny s dětmi. Středisko je velmi dobře vybavené, najdete zde řadu sportovních aktivit a společenského vyžití. Středisko leží u krásné, 1,5 km dlouhé písečně-oblázkové pláže, která Vás mimo jiné láká k odpoledním a večerním procházkám. Centrum letoviska Zadar je vzdáleno asi 15 km.

Vzdálenost od moře : od 50 do 300 m od apartmánů.

900

Pláž: Písečně-oblázková: od 50 do 300 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Směnárna, restaurace, pizzerie, aperitiv bar, kavárna, internet, taneční terasa, markety, plážové bary, zábavní centrum, 2 vyhřívané venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se skluzavkou, sportovní centrum. Součástí apartmánů je kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení a balkon.

Sport a zábava: Bazény, 12 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, fitness, aerobic, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, potápění, tobogán, jumping centrum, vodní sporty, bohaté animační programy pro dospělé. Pro děti: škola plavání, mini autoškola, mini-club, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti, pískoviště.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica.
Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (do 7 kg). Apartmány 4* standardu jsou prostornější, navíc s klimatizací, mikrovlnnou troubou a internetem.
AKCE 7=6: platí pro termíny 26.5.-1.6., 2.6.-8.6., 16.6.-22.6.2018

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Vřele také doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Ubytování

Kapacita : 2 a 3-lůžkové apartmány: 10 4 až 6-lůžkové apartmány: 15 Celkem osob: 105

Holiday Village Zaton nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových apartmánech typu MONO, čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a v pěti až šestilůžkových apartmánech typu TRILO. Jsou zde nové (4*) i renovované (3*) apartmány. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán 3* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

MONO 2AC

Obsazenost 2 osoby, apartmán 4* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán 3* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán 3* standardu, 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

BILO 4 AC

Obsazenost 4 osoby, apartmán 4* standardu, 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

TRILO 5

Obsazenost 5 osob, apartmán 3* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

TRILO 5 AC

Obsazenost 5 osob, apartmán 4* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

TRILO 6 AC

Obsazenost 6 osob, apartmán 4* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Zaton - Zaton Holiday Resort ****
v cenách od 3 141 Kč do 9 992 Kč