Capo Vaticano/Ricadi - Hotel Marinella ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Itálie Kalábrie Capo Vaticano
Ubytování: Marinella
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
zobrazit 3 termíny
Červen 2018
zobrazit 4 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu v hotelové restauraci. Večeře servírované, výběr ze dvou jídel (dva chody), předkrm formou bufetu, bez nápojů. Možnost dokoupení obědů stejnou formou jako večeře.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou, sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou na vyžádání. Možnost dvou přistýlek. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici.

Popis

Poloha: Moderní hotel, který je tvořen dvěma budovami, se nachází v centrální části letoviska Capo Vaticano a je vzdálen cca 300 m od jedné z nejkrásnějších bílých písčitých pláží – Baia di Grotticelle a cca 9 km od města Tropea.

Pláž: Soukromá písčitá pláž je vzdálená cca 300 m od hotelu. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA. Hotelový mikrobus směrem od pláže k hotelu zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společenská místnost s TV/SAT, venkovní bazén, hřiště pro minifotbal.
Zdarma: plážový minibus pouze směrem od pláže v určených hodinách.
Za poplatek: Wi-Fi, tenisový kurt neosvětlený - rakety a míčky potřeba vlastní, stolní tenis.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě):chladnička 28 EUR/týden; dětská postýlka 14 EUR/týden.
Informace pro klienty: po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR/pokoj.

Doporučujeme: Krásný hotel má ideální polohu pro procházky po okolí, například ke známému majáku Faro, odkud je nádherný výhled na celé pobřeží. Večer je zde vidět překrásný západ slunce nad Liparskými ostrovy. Město Tropea je vzdálené cca 9 km a jeho návštěvu byste si rozhodně neměli nechat ujít. Místní uličky lákají k procházce zejména večer, kdy zde můžete nakoupit různé suvenýry a nasát místní atmosféru. Přímo nad hlavní pláží stojí vysoká skála, na které se majestátně tyčí kostel sv. Marie. Nedaleko zase můžete obdivovat architekturu domů vytesaných přímo ve skále nad mořem. Navíc je hotel umístěn nedaleko překrásné písčité pláže.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát nebo asistent na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• autobusová doprava
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : cca 300 m

plazm : 300

 

→ Přejít na 11 termínů dovolené Capo Vaticano/Ricadi - Hotel Marinella ***
v cenách od 6 543 Kč do 17 790 Kč