Londýn pro rodiče a děti (letecky z Prahy)

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie Anglie Londýn
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha – Londýn – Praha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže)
transfer letiště – Londýn (hotel) – letiště
3x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových
3x snídaně
průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
dárek pro malé cestovatele
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje: zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
cestovní pojištění
přesuny v Londýně místní dopravou – doubledecker, metro, vlak, projížďka lodí po Temži: 70 GBP / celý pobyt
doporučené kapesné: 170 GBP (včetně dopravného)
vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč
zobrazit 1 termín
Červen 2019
zobrazit 1 termín
Srpen 2019
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně v hotelu formou bufetu
během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Ubytování

hotel 3* se snadným přístupem do centra Londýna
na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu)
na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo a vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)

Popis

Londýn pro malé i velké? Umíme a doporučujeme! Žádné nudné výklady a dlouhé fronty. S námi poznáte to nejlepší z Londýna pěšky, lodí z řeky Temže, z legendárních doubledeckerů i z ptačí perspektivy - vyhlídkového kola London Eye. Připravte dětem výjimečný zážitek skrze napínavé i poučné vyprávění našeho ilustrovaného cestovatele Vašíka a poznejte Londýn společně!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

London Eye

Dospělý 1000.00 Kč
Dítě 820.00 Kč
Student 0.00 Kč
Senior 0.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Skluzavka + vyhlídková věž ArcelorMittal Orbit

Dospělý 610.00 Kč
Dítě 380.00 Kč
Student 480.00 Kč
Senior 480.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Vyhlídková věž ArcelorMittal Orbit

Dospělý 410.00 Kč
Dítě 200.00 Kč
Student 310.00 Kč
Senior 310.00 Kč
Jiný 0.00 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy  bude v dopoledních hodinách, po příletu do Londýna se přesuneme zajištěným autobusem do hotelu, kde se ubytujeme.  Po menším odpočinku přejedeme příměstským vlakem nebo metrem do centra   Londýna. Vydáme se na náměstí Trafalgar Square, kde podle indicií objevíme skryté zajímavosti, které dosud znali jen praví Londýňané. Na Trafalgar Square uvidíme také slavný Nelsonův sloup a Národní galerii . Procházkou dojdeme do proslulé Čínskou čtvrti, a den zakončíme na náměstí Piccadilly Circus. Večer návrat na hotel společně nebo individuálně.    

2. den

Po snídani se přesuneme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Vydáme se do části Westminster. Projdeme se kolem nejznámějších atraktivit britské metropole. Našim očím neunikne nádherná budova majestátního parlamentu se známým Big Benem, Westminster Abbey a v  parku sv. Jakuba , můžeme pozdravit místní veverky a třeba jim i nabídnout nějaký ten pamlsek. Poté se vydáme zjistit, zda je britská královna doma, tedy ve svém oficiálním sídle, Buckinghamském Paláci. Čeká nás také plavba po řece Temži. Navštívíme (pro předem objednané zájemce) tajemný podmořský svět jménem Sealife. Londýnské podmořské akvárium je jedním z největších akvárií v Evropě a potkáme se v něm se spoustou podmořských živočichů, které běžně nezahlédnete (žraloky, rejnoky, murénami, tučňáky a dalšími). V podvečerních hodinách nás bude čekat projížďka na slavném vyhlídkovém kole London Eye  (pro předem objednané zájemce), odkud si pěkně z výšky zrekapitulujeme, co všechno jsme už v Londýně stihli poznat.     Návrat na hotel společně nebo individuálně v podvečerních hodinách.

3. den

Po snídani se přesuneme k proslulému paláci a pevnosti Jejích Veličenstva,  Tower of London, kde si prohlédneme korunovační klenoty britské monarchie a odhalíme spolu kousek britské historie. Poté nás čeká zřejmě nejslavnější zvedací most na světě, legendami opředený Tower Bridge. Projedeme se také jedním ze symbolů města -  známým červeným autobusem double-decker . Odpoledne se zájemci navštívíme světoznámé muzeum voskových figurín Muzeum Madame Tussaud´s, kde se tváří v tvář setkáme se známými osobnostmi současnosti i minulosti. Návrat na hotel společně nebo individuálně v podvečerních hodinách.

4. den

V dopoledních nebo odpoledních hodinách se objednaným transferem přesuneme od hotelu na letiště.  Přílet do Prahy  bude v odpoledních či večerních hodinách dle časů leteckých společností.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Londýn pro rodiče a děti (letecky z Prahy)
v cenách od 10 990 Kč do 14 990 Kč