S Andělem v Tatrách

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko
Strava: Polopenze
Doprava: Vlakem

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlakem
Cena zahrnuje: doprava vlakem Praha - Poprad a zpět (místenkové kupé)
5x nocleh v hotelu Morava** (2- lůžkové pokoje s příslušenstvím)
5x polopenze formou bufetu
program hotelu dle termínu
Cena nezahrnuje: Služby průvodce. Místní poplatek 5 EUR (platba na místě). Vstupné (orientačně): lanovka na Skalnaté Pleso 9 EUR/1 cesta, lanovka na Lomnický Štít 15 EUR/1 cesta.
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Po stopách "Dovolené s Andělem". Do Vysokých Tater nemusíte cestovat jen autobusem nebo autem. Pokud dáváte přednost pohodlí, tak právě pro vás je ideální vlaková doprava. U tohoto zájezdu je ubytování v oblíbeném Retro Hotelu Morava, který proslul především kultovním filmem "Anděl na horách". Takže když do RETRO HOTELU tak vlakem!

Odjezdová místa: Praha, Kolín, Pardubice, Olomouc, Ostrava

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Program zájezdu

0. den

: 1. den: V ranních hodinách odjezd z Prahy. V odpoledních hodinách příjezd do Popradu. Dále individuální doprava do Tatranské Lomnice (přestup na osobní vlak nebo autobus na nádraží v Popradu) a ubytování v hotelu Morava. 2. až 5. den: Individuální program. V jarním termínu můžete navštívit besedu o Vysokých Tatrách nebo taneční večer s živou hudbou. V letním termínu hotel pořádá různá hudební a umělecká vystoupení. Vstup na programy pořádané hotelem mají hosté zdarma. Hotel Morava má ideální polohu v centru střediska Tatranská Lomnice a tak odsud můžete uskutečnit řadu výletů. Jen pár metrů od hotelu je lanovka na Skalnaté Pleso a na Lomnický Štít. Vyhledávaným cílem turistů je také Smokovec a Hrebienok kam se dostanete tatranskou železnicí a pozemní lanovkou. Určitě nevynecháte ani výlet na Štrbské pleso 6. den: Po snídani odhlášení z hotelu. Individuální doprava do Popradu (osobním vlakem nebo autobusem). Odjezd z Popradu v odpoledních hodinách, příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené S Andělem v Tatrách
v cenách od 5 990 Kč