Krakov

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Polsko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Cena zahrnuje: doprava autokarem
3x nocleh v hotelu (1x v ČR, 2x v Polsku)
2x snídaně
1x polopenze
služby průvodce
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění
vstupné (orientačně): Krakow - Wawel - Reprezentační komnaty 17 PLN, Královská apartmá - 24 PLN, zbrojnice + klenotnice 17 PLN, Dračí jáma 3 PLN, katedrála ve Wawalu je zdarma, vstup krypta, věž a klenotnice katedrály 10 PLN, Mariánský chrám 8 PLN, Muzeum Czartoryszkych 15 PLN, Collegium Maius 15 PLN, Palác Ciolowski - galerie pravoslavného umění 15PLN, palác Ciolkowski - Muzeum Jana Pavla II. 10 PLN, Kazimierz - synagoga 10 PLN, Wieliczka 41 PLN + povinný průvodce 6 PLN, Ojcow hrad 2 PLN, Lokýtkova jeskyně 7 PLN
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Krakov - klenot mezi polskými městy. Navštívíte Královský zámek Wawel, židovskou čtvrť Kazimierz, čeká vás solný důl Vělička i kouzelná příroda Ojcowského NP.

Program zájezdu

0. den

: 1.den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. V dubnu Olomouc, Přemyslovský palác, radnice s orlojem, hrad Helfštýn, mezinárodní centrum kovářství; v Květnu Kroměříž, zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, v září Rožnov pod Radhoštěm, babí léto v Beskydech a návštěva skanzenu, zastávka ve Štramberku, ubytování v Beskydech. 2. den: Krakov, královský zámek Wawel, Leonardova Dáma s hranostajem, katedrála ,Královská cesta, Mariánský chrám s největším gotickým oltářem na světě, renesanční Sukiennice, Floriánská brána, Barbakán, Collegium Maius, odjezd na ubytování, fakultativně večeře 3. den: Solný důl Vělička, komplex kaplí v solných dolech, muzeum, procházka po krakovské židovské čtvrti Kazimierz, bizarní skalní útvary, návrat na ubytování, fakultativní večeře 4. den: Kalwaria Zębrzydowska jedno z nejvýznamnějších poutních míst s nejrozsáhlejší kalvárií tvořenou 41 kaplemi v okolních kopcích, vycházková trasa, návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Krakov
v cenách od 4 990 Kč