Severní Dalmácie - ostrov Vir - Veljka ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast Vir
Ubytování: Veljka
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 100 EUR/apt., klimatizace - 5 EUR/den, použití pračky 5 EUR/cyklus - oboje splatné v místě
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 3 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

bez stravy

Ubytování

Přízemí: apt. pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžk. ložnic, jedna s manžel. lůžkem, druhá s palandou vhodnou pro děti, denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem s lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou a pračkou, zastřešená terasa s venkovním posezením (cca 18 m2) a vlastním grilem na zastřešené terase, 1. patro : apt. pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžk. ložnic s manžel. lůžkem, denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem, lednice s mrazákem, pračka, SAT/TV, klimatizace, možnost přistýlky v jedné z ložnic, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa, s t. pro 2-4 osoby - místnost s manžel. lůžkem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby (doporučujeme pro 2 děti), stůl se židlemi, oddělená místnost s vybaveným kuchyň. koutem, lednice s mrazákem, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa o rozloze 12 m2 má vchod z ložnice. U každé ubyt. jednotky na balk./terase k dispozici 2 lehátka.

Popis

Poloha: apartmány Veljka novější, pěkný, upravený rodinný domek je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí. Kryté terasy zajistí hostům příjemné prostředí při posezení venku. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena cca 150 m a obchod s restaurací jsou také ve vzdálenosti cca 150 m. Centrum města Vir je vzdáleno cca 3 km. Ostrov Vir leží v severozápadní části Dalmácie a od starobylého města Zadar je vzdálen cca 28 km. S pevninou je Vir spojen mostem.

Vybavení: pronájem apt./st. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, parkování, gril.

Doporučujeme: Doporučujeme : Nově postavený domek s prostornou zastřešenou terasou je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí.

Obsazení : X-XXXXX

Poznámka : transfer do letoviska Vir : autokaroví hosté budou zavezeni autobusem do Zatonu na autobusovou stanici.Dále na vyžádání za příplatek individuální transfer do ubytovací kapacity (cca 25-30 min.).Cena je závislá na počtu osob. Odjezd je organizován prostřednictvím partnera a o jeho přesném čase budete vyrozuměni prostřednictvím sms/domácích v den odjezdu v dopoledních hodinách.

Pro děti : dětská postýlka 5 EUR/den.

Internet : WiFi zdarma.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Severní Dalmácie - ostrov Vir - Veljka ***
v cenách od 8 830 Kč do 21 350 Kč