Léto na Valašsku

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Cena zahrnuje: doprava autokarem
5x nocleh v hotelu
5x polopenze
služby průvodce
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění
vstupné do objektů
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.

Ubytování

Hotel Bečva 3* - pokoje jsou kompletně zařízeny, vybaveny koupelnou, WC, malou kuchyňskou linkou (lednička a TV k zapůjčení) a balkónem. Wi-fi připojení bez poplatku.

Orientační ceny vstupného (vstupné do objektů není zahrnuto v ceně zájezdu): - pivovar v Nošovicích 150 Kč, děti a senioři 100 Kč - muzeum automobilky Tatra 100 - 120 Kč, děti a senioři 85 Kč - hrad Štramberk 40 Kč, děti 20 Kč - Oravský hrad 5 EUR - Skanzen Rožnov 40 Kč, děti a senioři 20 Kč - hrad Helfštýn 50 Kč, děti a senioři 30 Kč

Program zájezdu

0. den

1. den: V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd. Po cestě zastávka v Litomyšli, prohlídka historického centra města. Dále odpoledne zastávka v Olomouci, prohlídka historického centra. Večer ubytování v hotelu v Rožnově pod Radhoštěm. 2. den: Turistická vycházka přes Pustevny, Radhošť a Černou horu. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta. 3. den: Dopoledne návštěva pivovaru Radegast v Nošovicích. Dále přejezd do Kopřivnice, kde budete mít možnost shlédnout muzeum automobilky Tatra s řadou unikátních exponátů. Odpoledne přejedete do Štramberku - městečka s krásně dochovaným historickým centrem, hradem z 14. století s proslulou štramberskou Trůbou a též jeskyní Šipka, která zdejšího rodáka Buriána inspirovala k jeho prehistorickým dílům. Ochutnat budete moci i populární štramberské uši. 4. den: Celodenní výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu Oravský Podzámok. Večer návrat zpět do hotelu. 5. den: Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu rožnovského skanzenu - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání. 6. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka na hradě Helfštýn nedaleko Olomouce. V podvečer příjezd do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Léto na Valašsku
v cenách od 5 990 Kč do 6 390 Kč