To nejlepší z ostrova Honšú

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Japonsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu s přestupem Praha (Vídeň)-Tokio, Osaka-Praha (Vídeň) vč. letištních poplatků
transfer letiště-hotel-letiště
přejezd šinkansenem Tokio-Kyoto
dopravu dle programu
7 nocí ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní
vstupy dle programu
průvodce FIRO-tour
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (10 990 Kč)
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Tokio • NP Nikko • Mt. Fudži • Kyoto • Nara • Osaka

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 16.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy (možnost odletu i z Vídně) s přestupem do Tokia.

2. den

přílet na mezinárodní letiště Narita u Tokia , transfer do hotelu v Tokiu, v oblasti Šindžuku. Ubytování na 4 noci. Jarní termín zájezdu slibuje rozkvetlé sakury, v podzimním budeme obdivovat krvavě červené listy javorů v nádherných zahradách.

3. den

celodenní výlet do jedné z nejkrásnějších oblastí Japonska, do města Nikkó , ležícího na sever od Tokia. Navštívíte nádhernou svatyni Tóšógú, posvátné místo jak buddhismu, tak i šintoismu, postavenou na počest šóguna Tokugawy, rozsáhlý chrámový komplex ležící uprostřed nádherných hor. Zastávka a krátká procházka k vodopádům Kirifuri. Návrat na nocleh.

4. den

celodenní prohlídka hlavního města Japonska - Tokia - začneme na Císařském náměstí, u sídla císaře a jeho rodiny dobře skrytého za zdmi a hustými korunami stromů, dále návštěva nejuctívanějšího buddhistického chrámu města Sensódži, známého též jako Asakusa Kannon, pak nejvýznamnější šintoistická svatyně Meidži-džingú ležící v jedné z největších zahrad města, prohlídka čtvrtí Harajuku a Omotesando. Nocleh.

5. den

celodenní výlet do oblasti Mt. Fudži - Hakone , do oblasti s kouzelnými přírodními scenériemi, s nejvyšším vrcholem celé země, posvátnou sopkou, horou Fudži. Pokud počasí dovolí, dojedeme co nejvýše, na 5. stanici ve výši cca 2 000 m n. m. Plavba po jezeře Ashi. Návrat na nocleh.

6. den

dopoledne individuální volno, možnost navštívit rušný rybí trh Cukidži, ze 45. patra Tokijské radnice si prohlédnout metropoli z ptačí perspektivy, navštívit okolní parky či vyrazit na nákupy. Odpoledne transfer na nádraží, přejezd šinkansenem do Kyota . Ubytování na 3 noci.

7. den

celodenní prohlídka Kyota , města, které bylo více než tisíc let hlavním městem Japonska. Návštěva paláce Nidžó, Zlatého pavilonu, chrámu Kinkakudži a chrámu Rjóandži. Nocleh.

8. den

dopoledne výlet do města Nara , které bylo hlavním městem císařství ještě před Kyotem. Největší zajímavostí je monumentální socha Buddhy v chrámu Tódaidži, dále návštěva nejposvátnější narské svatyně Kasuga. Odpoledne krátká zastávka ve třetím největším japonském městě Osaka , návštěva jeho nádherného hradu. Návrat na nocleh.

9. den

dopoledne individuální volno, navečer transfer na letiště Kansai, postaveném na umělém ostrově, odlet s přestupem do Prahy (či do Vídně).

10. den

přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené To nejlepší z ostrova Honšú
v cenách od 79 990 Kč