Velký okruh Thajskem

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Thajsko
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha–Bangkok–Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku
přelet Chiang Mai–Bangkok
7 nocí s polopenzí během okruhu v kvalitních hotelech
dopravu klimatizovaným autokarem
vstupy dle programu
služby průvodce FIRO-tour
služby místního průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (5 990 Kč)
příplatek za prodloužení o 7 nocí se snídaní, vč. transferů, příp. přeletů na ostrovy: hotel Pattaya Garden (9 990 Kč)
hotel Green Park (14 990 Kč)
hotel Pulmann Pattaya Hotel G (23 990 Kč)
hotel Weekender Resort Koh Samui (20 990 Kč)
hotel Ibis Koh Samui (18 990 Kč)
Aloha Resort (19 990 Kč)
hotel Kamala Beach Phuket (27 990 Kč)
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Bangkok • Ayutthaya • Phitsanulok • Sukhothai • Chiang Rai • Chiang Mai

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Příplatky za prodloužení v hotelu dle výběru - na vyžádání.

Min. počet účastníků : 15.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den

přílet do Bangkoku , transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den

prohlídka Bangkoku . Dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, chrámový komplex Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s Chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun , který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Individuální program. Noc v Bangkoku.

4. den

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye , odkud vládli thajští králové od roku 1351 více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Přejezd do města Lopburi . Zážitkem bude návštěva chrámu zasvěceného opicím, které neobývají jen chrám, ale i město. Přejezd do města Phitsanulok.

5. den

ráno odjezd do Sukhothai , které bylo prvním královským městem Siamu. Navštívíte historický park, krásné chrámy Wat Mahthat, Wat Sra Srí, Wat Si Chum. Poté přejezd do Chiang Rai , nocleh.

6. den

celodenní výlet do tzv. Zlatého trojúhelníku , kde se řeka Ruak setkává s Mae Khong a vytváří tak hranice 3 států: Thajska, Barmy a Laosu. Projížďka na člunu, návštěva hranic Laosu a Chian Sean, starobylého města. Návrat do hotelu v Chiang Rai.

7. den

cesta na vrcholky kopců – návštěva horských kmenů Akka a Lanna nebo Yahu. Dále budete pokračovat do města Chiang Mai . Cestou se zastavíte u horkých minerálních pramenů, kde si můžete sami vyzkoušet uvařit křepelčí vajíčka. Odpoledne návštěva rukodělných dílniček – seznámíte se s výrobou slunečníků, tkaním hedvábí nebo broušením diamantů. Volný večer na nákupy na bazaru. Noc v hotelu v Chiang Mai.

8. den

po brzké snídani odjezd do výcvikového střediska slonů. Nakrmíte je, budete pozorovat koupání slonů a jejich práci v džungli. Vrcholem odpoledne se stane půlhodinová projížďka na slonech. Před polednem ještě navštívíte hadí farmu a zhlédnete hadí show. Oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede naše cesta k úpatí pohoří Doí Suthep . Autobus se vyšplhá do výšky 1 056 m n. m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde je podle staré legendy o bílém slonu uložena relikvie Buddhy. Noc v hotelu v Chiang Mai.

9. den

individuální program, dle časových možností a letových řádů můžete navštívit starou Chiang Mai s chrámy a paláci, projít se podél starých vodních příkopů a hradeb. Odlet z Chiang Mai do Bangkoku a dále do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na 7 nocí na vybraném ostrově nebo v Pattaye.

10. den

přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Velký okruh Thajskem
v cenách od 49 990 Kč