Za krásami Solnohradských jezer

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Rakousko
Strava: Polopenze
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu autokarem
průvodce
4 noclehy v 3* hotelu s polopenzí
pěší prohlídku Salcburku s odborným průvodcem
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: vstupy a lanovky (cca 150 EUR)
1lůžkový pokoj 1 690 Kč
pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Linec • Gmunden • Salzburg • St. Gilgen • St. Wolfgang • Hallstatt • Bad Ischl • Bad Aussee • Gosau • Dachstein

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK Čedok. Trasa 1: Chomutov , Louny, Slaný, Kladno, Praha, Dubenec, Písek, České Budějovice Trasa 2: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov Trasa 3: Pardubice, Hradec Králové, Kutná Hora, Poděbrady, Praha, Tábor, České Budějovice

Min. počet účastníků : 36.

Program zájezdu

1. den

odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do Lince , metropole na Dunaji. Možnost výjezdu nejstrmější adhezivní drahou na Pöstlingberg , dominantu širokého okolí s nádherným poutním kostelem. Individuální prohlídka. Dále pokračujeme do Gmundenu , romantického městečka ležícího na Traunském jezeře, známém nejen kameninou, ale i romantickým vodním zámkem Orth . V Traunkirchenu navštívíme bývalý klášterní kostel s kazatelnou v podobě rybářského člunu a pokračujeme do oblasti jezera Attersee k ubytování. Večeře, nocleh.

2. den

po snídani dojedeme do Salcburku , jednoho z nejkrásnějších měst evropského středověku, které ve své okázalosti soupeřilo mnohdy i s Vídní. Dvouhodinový pěší okruh s místním průvodcem. Volno k další individuální prohlídce. V odpoledních hodinách pokračujeme do St . Gilgen , romantického městečka na jezeře Svatého Wolfganga . Individuální prohlídka, možnost koupání - či výjezdu lanovkou na Zwölferhorn . Návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.

3. den

po snídani dojedeme do St. Wolfgang , městečka na stejnojmenném jezeře. Možnost výjezdu jednou z posledních parních zubaček na nejkrásnější vyhlídku Solnohradska, horu Schafberg . V odpoledních hodinách navštívíme Bad Ischl , romantické lázeňské městečko, které bývalo letním sídlem císařského dvora. Možnost návštěvy Císařské vily. Návrat do místa ubytování. Večeře, nocleh.

4. den

po snídani navštívíme Hallstatt , romantické město na stejnojmenném jezeře se známým solným dolem, (možnost návštěvy této jedinečné atrakce, s jízdou po staré důlní skluzavce). Pokračujeme do Obertraunu , možnost výjezdu lanovkou na úbočí Dachsteinu. Dále se v případě dostatku času zastavíme v Bad Aussee a Grundlsee. Návrat do místa ubytování, večeře nocleh.

5. den

snídaně, odjezd do Gosau . Možnost výjezdu lanovkou na Gosaukamm, jednu z nejkrásnějších vyhlídek na oblast Dachsteinu. Možnost odpočinku nebo nenáročné turistiky u jezera. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Za krásami Solnohradských jezer
v cenách od 8 490 Kč