New York - letecké víkendy

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
USA
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha – New York – Praha s možnými přestupy
3 noci v hotelu odpovídající vybrané variantě zájezdu
transfer letiště – hotel– letiště
služby česky hovořícího průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
fakultativní vstupy a výlety
stravování
1lůžkový pokoj (7 990 Kč)
vstupní autorizace do USA ESTA (490 Kč, nutný biometrický pas)
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Upozornění : K vyřízení vstupní autorizace ESTA je nutný biometrický pas.

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 10.

Program zájezdu

1. den

Nejlidnatější metropole Spojených států amerických, rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. New York je známým multikulturním centrem, ve kterém vzájemně se ovlivňující etnika vlastně vytvářejí novou kulturu – americkou. Město je rozděleno do pěti městských obvodů – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island, z nichž každý má svou neopakovatelnou atmosféru. Jednou z nejznámějších dominant města je Socha Svobody, která vítá všechny dobrodruhy, plavící se do New Yorku po moři. Další známou stavbou je Brooklyn Bridge, spojující Manhattan s Brooklynem. Významným bodem a symbolem města je rovněž Times Square, náměstí na křižovatce Broadwaye a Seventh Avenue. Milovníci kultury jistě rádi navštíví Lincoln Center, největší kulturní komplex na světě, nebo si prohlédnou hodnotné sbírky v Brooklyn Museu of Art či v Guggenheim Museu. New York je známý i díky svým mrakodrapům, takže určitě neopomeňte navštívit Empire State Building a World Trade Center site, místo, kde stály mrakodrapy zničené při teroristických útocích v roce 2001. Možnost odpočinku v Central Parku, ostrovu přírody uprostřed manhattanských mrakodrapů. Sportovní nadšenci se s radostí podívají k významným stánkům, jako je Madison Square Garden, domov hokejových Rangers a basketbalových Knicks, nebo Yankee Stadium, na kterém hrají domácí zápasy New York Yankees. Tenisový US Open se pak odehrává na dvorcích ve Flushing Meadows.

2. den

setkání s průvodcem na letišti, odlet z Prahy do New Yorku . Po odbavení na letišti transfer do hotelu. Ubytování, dle letového řádu procházka s průvodcem nebo individuální volno, nocleh.

3. den

dopoledne procházka po New Yorku s průvodcem. Možnost seznámit se více s touto metropolí – Manhattan, centrum hudby a umění, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown a Pátá Avenue. Odpoledne až večer individuální návštěva Empire State Building, odkud je nejkrásnější pohled na rozzářený Manhattan. Nocleh.

4. den

ráno výlet k Soše Svobody, eventuálně projížďka lodí kolem Manhattanu. Individuální program, možnost fakultativních výletů. Nocleh.

5. den

možnost posledních nákupů. Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

6. den

přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené New York - letecké víkendy
v cenách od 31 990 Kč do 37 990 Kč