Emiráty křížem krážem

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Arabské emiráty
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha/Ostrava–Dubaj–Praha/Ostrava
transfery a dopravu v destinaci
7 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 4* hotelu
7 snídaní
3 obědy dle programu
1 večeři dle programu
vstupné dle programu
služby česky hovořícího průvodce dle programu
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: Povinné příplatky: pobytová taxa (4,5 USD/pokoj/noc ve 4* hotelu) splatná v hotovosti na hotelové recepci
spropitné
Povinné příplatky: pobytová taxa (4,5 USD/pokoj/noc ve 4* hotelu) splatná v hotovosti na hotelové recepci
1lůžkový pokoj (9 990 Kč)
půldenní výlet Moderní Dubaj – Burj Khalifa (2 990 Kč)
večerní výlet plavba lodí "Dhow" (1 190 Kč/Creek, 1 490 Kč/Nový kanál, 1 690 Kč/Marina)
letecká doprava se společností Emirates (na vyžádání u prodejce po ověření aktuální ceny u letecké společnosti)
pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění viz. katalog strana 11
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Dubaj • Al Ain • Dibba • Khor Fakkan • Fujairah • Abu Dhabi • Sharjah • Ajman

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Cena výletu „Moderní Dubaj – Burj Khalifa” platí jen při rezervaci a platbě předem a při obsazenosti minimálně 6 osob, rezervace nutná předem v CK FIRO-tour. V místě již není rezervace možná.

Min. počet účastníků : 15.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy (případně Ostravy ) do Dubaje . Po příletu transfer do hotelu v Dubaji, ubytování a nocleh.

2. den

po snídani půldenní okruh Dubají, který začíná zastávkou na fotografování impozantního hotelu Burj Al Arab. Návštěva mešity Jumeirah Mosque, prohlídka čtvrti Bastakiya a muzea v pevnosti Al Fahidi Fort. Přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek, návštěva trhu se zlatem a s kořením. Návrat do hotelu. V pozdním odpoledni odjezd terénními jeepy do pouště (bez průvodce). V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbecue. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, nocleh.

3. den

snídaně v hotelu. Individuální volno. Možnost půldenního fakultativního výletu „Moderní Dubaj – Burj Khalifa“ . Výlet zahrnuje okružní jízdu nejmodernějšími částmi Dubaje včetně uměle vybudovaného palmového ostrova. Návštěva vyhlídkové terasy nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa (vstup zahrnut v ceně). Nocleh v hotelu v Dubaji.

4. den

po snídani odjezd do města Al Ain známého jako „Zahradní město“. Návštěva tzv. „Velbloudího trhu“ a prohlídka oázy s tradičním zavlažovacím systémem falaj, prohlídka Al Ain muzea a Sheik Zayed muzea. Oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

5. den

po snídani odjezd přes Masafi, pohořím Hajjar do městečka Dibba . Podél Východního pobřeží u Ománského zálivu pokračování k nejstarší mešitě země v Badiyah. Oběd v Royal Beach ve Fujairah . Pokračování do Khor Fakkan a přístavu Bitnah. Návrat do hotelu v Dubaji , nocleh.

6. den

po snídani odjezd z Dubaje přes oblast Jebel Ali do Abu Dhabi , hlavního města země. Okružní jízda městem, prohlídka muzea lidových tradic Heritage Village a známé Sheikh Zayed mešity. Oběd v hotelu Crowne Plaza v Abu Dhabi. Návrat do hotelu v Dubaji v odpoledních hodinách, individuální volno, nocleh.

7. den

po snídani půldenní výlet do emirátů Sharjah a Ajman . Prohlídka muzea lidových tradic v emirátu Ajman. Zastávka na tzv. „Kulturním náměstí“ v Sharjah a u mešity King Faisaz (pouze zvenčí), návštěva obchodního centra „Blue Souk“. Návrat do Dubaje v časných odpoledních hodinách, individuální volno. Večer možnost fakultativního výletu na plavbu tradiční lodí „Dhow“ s večeří a s hudbou (bez průvodce). V pozdních hodinách návrat do hotelu, nocleh.

8. den

snídaně v hotelu. Osobní volno. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji , odlet do Prahy (nebo Ostravy ).

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Emiráty křížem krážem
v cenách od 29 990 Kč do 31 990 Kč