Tatranská Lomnica - Depandance Magnolia

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Ubytování: Tatranská Lomnica - Beatrice / Magnolia
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: Ubytování v apartmánu
Spotřeba energií
Ložní prádlo
Ručník, osuška
Závěrečný úklid
zobrazit 2 termíny
Leden 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Depandance Magnolia, se nachází jen 200 m od hlavní budovy Resortu Beatrice v blízkosti centra Tatranské Lomnice, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. Apartmánový dům se svým výhodným umístěním je snadno dostupný autem, autobusem, vlakem. V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku, která je garancí nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater. Nad Tatranskou Lomnicí bdí majestátní Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m, na který se můžete dost visutou lanovkou a vychutnat si neopakovatelný pohled na krásné štíty a doliny Tater. V nejbližším okolí najdete množství turistických tras dostupných v zimě i v létě, fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu, malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky

Stravování

Možnost objednání snídaně podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice, nebo možnost vlastní přípravy jídel (studia a apartmány s kuchyňským koutem).

Cena snídaní 5,5 Eur dospělý, 3,5 Eur dítě do 12 let

Ubytování

Studio Typ A

Ubytování ve studiu vhodné pro max. 3 - 4 osoby. Studio sestává z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC a jedné místnosti s 2 lůžky s pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, kuchyňským koutem se základním kuchyňským vybavením, dvouvařičem, a ledničkou.


Studio Typ B

Ubytování ve studiu vhodné pro 3 - 5 osoby. Studio sestává z předsíně se šatnou, loznice s manželskou postelí a jedno lůžkem spojenou s obývací místností s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Studio ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.


Apartmán Typ A

Ubytování v apartmánu vhodné pro 3 - 5 osoby. Apartmán se skládá z předsíně se šatnou, loznice s manželskou postelí a jedno lůžkem, obývací místnosti s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Apartmán ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.


Apartmán Typ B

Ubytování v apartmánu vhodné pro 4 - 6 osob. Apartmán se skládá z předsíně se šatnou, loznice (může ale nemusí být předělena dveřmi) s manželskou postelí. Obývací místnosti s manželskou postelí + rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Každý apartmán ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Tatranská Lomnica - Depandance Magnolia
v cenách od 13 930 Kč