Promajna - Apartmány Vilm ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Chorvatsko Dalmácie - Splitská oblast
Ubytování: Apartmány Vilm
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK
Cena nezahrnuje: na vyžádání: večeře; polopenze
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Promajna; apartmánový dům se nachází pouhých 20 m od pláže a 50 m od promenády a centra

Pláž: 20 m, oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky a toalety. Slunečníky a lehátka si můžete pronajmout za poplatek. Pláže lemují pinie, které v létě poskytují příjemný stín.

Vybavení: parkovací místa, klimatizace, wi-fi připojení

Sport a zábava: klidnější středisko, na pobřeží restaurace, stánky s ovocem, kavárna, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů a jízdních kol. Dále vodní a plážové sporty, cykloturistika, pěší turistika - výlety do pohoří Biokovo, plážový volejbal. Pro děti atrakce, skákadla. Promajna je spojena pobřežním chodníkem s Baškou Vodou (2 km), kde můžete navštívit muzeum mušlí, mnohé restaurace, bary, diskotéku, zmrzlinárny, obchody se suvenýry a další.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří

Ubytování

apartmány Vilm poskytují ubytování bez stravy v 1 studiu a 3 apartmánech typu BILO a TRILO. Studio MONO2+1 pro 2-3 osoby tvoří jedna místnost s manželskou postelí, rozkládacím lůžkem, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Apartmán BILO2+2 pro 2-4 osoby tvoří dvoulůžková nebo třílůžková ložnice, obývací pokoj s přistýlkou pro 1-2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna, balkon. Apartmán TRILO4+2 pro 4-6 osob tvoří 2 ložnice (1x dvouůžková, 1x třílůžková), obývací pokoj s přistýlkou, kuchyňka, 2x koupelna a balkon. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny klimatizací a wi-fi připojením.

Doprava

vlastní doprava

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Promajna - Apartmány Vilm ***
v cenách od 3 240 Kč do 6 030 Kč