Hévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 5 nocí, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Jezero Balaton a okolí Hévíz
Ubytování: Danubius Health Spa Resort Hévíz
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x ubytování v 2-lůžkovém pokoji STANDARD nebo SUPERIOR v 5., 6. a 7. patře
5x polopenze včetně 1 nealkoholického nápoje k večeři (zdarma)
zapůjčení županu (pro dospělé osoby)
volný vstup do všech hotelových bazénů (dva vnitřní termální bazény, hydro bazén 200m2 se světelnými efekty večer, venkovní termální bazén s terasou - od poloviny května do poloviny září
volný vstup do finské sauny v zahradě (občas sauna show), sauna, vířivka, parní lázeň, bio sauna
volný vstup do Fitness Club
skupinová cvičení organizovaná hotelem (ranní a fitness gymnastika, aqua-fitness, 1x týdně turistika a Nordic Walking).
Navíc ZDARMA: WiFi v celém hotelu.
Cena nezahrnuje: příplatek za 1/1 pokoj na dotaz
zobrazit 15 termínů
Říjen 2018
zobrazit 22 termínů
Listopad 2018
zobrazit 10 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně i večeře formou bufetu. K večeři 1x nealkoholický nápoj zdarma (buď 1x minerální voda nebo 1x soft - nealko nebo káva nebo čaj). Další nápoje včetně piva se platí.

Popis

Vlastní hotelové lázně a wellness - v županu přímo k bazénům.
Komfort a pohodlí, relaxace pod jednou střechou.
Strava polopenze a navíc k večeři 1x nealko nápoj zdarma.
1x dítě do 6 let zdarma na přistýlce s 2 dospělými osobami.

Rekreační pobyty 6 dní/5 nocí mají libovolný den nástupu, včetně víkendů.
Je možné rezervovat také pobyty na 2, 3 nebo 4 noci - uvedeno v samostatné nabídce.

Upozornění hotelu: 1) v termínech 15.- 18.04. a 14.-17.10.2018 bude z důvodu roční pravidelné údržby a čištění uzavřen venkovní hydro zážitkový bazén (200m2). 2) V termínech 17.- 20.06. a 16.-19.12.2018 bude z důvodu roční pravidelné údržby a čištění uzavřen vnitřní plavecký bazén a whirpool. Ostatní bazény dle sezóny jsou v provozu.

Moderní 4* hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz se nachází v centru městečka Hévíz uprostřed zeleně, jen přibližně 5 minut chůze od termálního jezera. K dispozici recepce, restaurace, nabízející maďarská, mezinárodní i dietní jídla formou bufetu, kavárna, , letní zahrada, výtahy, 2 vnitřní termální bazény (33 a 37°C), vnitřní plavecký bazén (10x16 m, 28°C), whirpool, venkovní termální bazén s letní terasou (33°C, od května do září), venkovní zážitkový hydro bazén o ploše cca 200 m2 s podvodními masážními tryskami a vodopády (otevřen celý rok), sauna, parní kabina a finská sauna, fitness. Možnost wellness a léčebných procedur (za poplatek). Možnosti skupinových cvičení (ranní a fitness gymnastika, aqua-fitness, 1x týdně turistika a Nordic walking). WiFi v celém hotelu. Parkování před hotelem (za poplatek 3 Eur/noc).
Koupání: hotelové bazény, termální jezero cca 500 m.

Hévíz - unikátní přírodní termální jezero s rašelinovým dnem je největším léčivým jezerem na světě s možností koupání. Nachází se jen 6 km od Balatonu. Teplota vody se pohybuje v létě okolo 33 - 35°C, v zimě cca 26-28°C. Léčivé bahno a voda představují základ místní balneoterapie (termální koupele + pitná kúra). Další podrobnější informace najdete v rubrice "Popis destinace".
Ubytování

2- lůžkový pokoj STANDARD (cca 25 m2), koupelna s vanou a WC, LCD/TV+SAT, minibar (za poplatek), telefon, trezor, fén a klimatizace. U většiny pokojů balkon (CK balkon negarantuje). Možnost 1 přistýlky pro dítě do 14 let. Standard pokoje se nacházejí na 1.-4.patře.
2- lůžkový pokoj SUPERIOR (cca 25 m2) v 5.-7. patře s výhledem na park nebo jezero, koupelna s vanou a WC, LCD/TV+SAT, minibar (za poplatek), telefon, trezor, fén a klimatizace. U většiny pokojů balkon (CK balkon negarantuje). Možnost 1 přistýlky pro dítě do 14 let.
Suite Standard a Suite Superior - ceny na dotaz.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 11,00 hod.

 

→ Přejít na 46 termínů dovolené Hévíz - Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz, 5 nocí, termály zdarma, dítě do 6 let zdarma
v cenách od 8 000 Kč do 8 800 Kč