Dunajská Streda - Hotel Therma, Long víkend - 3 noci

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Trnavský kraj Dunajská Streda
Ubytování: Therma
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování
3x snídaně formou bufetu
1x welcome drink (sklenička sektu)
volný vstup do bazénového světa (velký relaxační bazén s vířivkou a protiproudem, 3 klidové sedací bazény, Kneippův bazén na nohy, chrlič na záda)
volný vstup do NORDSEE SPA sauna + jacuzzi (velká finská sauna, infra sauna, parní sauna, ruská sauna, tepidárium, 4 velké vnitřní jacuzzi, rainforest)
volný vstup do GARDEN SPA (2 velké jacuzzi, venkovní sauna, v letních měsících venkovní bazén)
volný vstup do fitness centra
WiFi připojení
parkování.
Navíc ZDARMA: tělový zábal (k výběru BALI spice s pomerančem nebo THAI Oliva Herbal), solárium (10 min.), fototerapie (20 min., k výběru TDP lampa nebo bioptron lampa). Jako dáreček k pobytu POUKAZ na slevu 10 EUR k vybraným procedurám.
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
zobrazit 5 termínů
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Vlastní hotelové Wellness Centrum Balneo & AsiaSpa (=Japonské lázně) včetně rozšířeného saunového světa NORDSEE SPA jacuzzi+sauna. Koupání po celý rok.
NEMO tour TIP.


Prodloužený LONG VÍKEND na 4 dny/3 noci za 4450 Kč se snídaní a vstupem do bazénů i saun.... Pobyt se snídaní, tělovým zábalem a dalšími službami včetně dárečku - slevy 10 Eur k vybraným procedúrám - poukaz na slevu je možné využít výlučně během pobytu na vybrané procedury určené hotelem! Poukaz je nepřenosný. Poukaz neslouží jako platidlo k jiným službám. V případě nevyužití poukazu jeho hodnota propadne a není možné ji proplatit v hotovosti.

Hotel Therma**** se nachází ve městě Dunajská Streda, cca 40 km od Bratislavy a je známý svými "Japonskými lázněmi" &AsiaSpa. Součástí tohoto wellness centra je BAZÉNOVÝ a nově rozšířený SAUNOVÝ SVĚT. Bazénový svět – velký relaxační bazén s vířivkou a protiproudem, 3 klidové sedací bazény, Kneippův bazén na nohy, chrlič na záda. Rozšířený Saunový svět rozšířen. Od 1.ledna 2018 otevřen nový NORDSEE SPA jacuzzi a sauna - velká finská sauna, infra sauna, parní sauna, ruská sauna, tepidárium, 4 velké vnitřní jacuzzi, rainforest). Nový GARDEN SPA - 2 velké jacuzzi, venkovní sauna, v letních měsících venkovní bazén.
V rámci wellness centra najdete pracoviště THAJSKÝCH MASÁŽÍ a Aquabike neboli rotoped pod vodou. Dále je v hotelu k dispozici: restaurace, denní i noční bar, místnost pro kuřáky, 2 bowlingové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, dětský koutek a venkovní dětské hřiště, fitness. V areálu je tenisové hřiště a 2 terasy při Japonské zahradě.
Koupání: vnitřní hotelový bazén a v letních měsících i venkovní bazén. Thermalpark v Dunajské Stredě s celoročním provozem je vzdálen cca 350 m od hotelu.

THERMALPARK Dunajská Streda leží na okraji města, v klidné oddychové zóně a je určen k pobytům pro všechny věkové kategorie po celý rok. Z hloubky 1600 m tu vyvěrá horká termální voda 54-57°C, plná blahodárných minerálů účinných hlavně na revmatické nemoci a nemoci pohybového ústrojí. Více informací najdete v sekci "Popis destinace"...

Stravování

snídaně formou bufetového stolu

Ubytování

komfortní 2- lůžkový pokoj s možností přistýlky (pro dítě) s kompletním příslušenstvím, TV+SAT, telefon, rádio, minibar, WiFi připojení, trezor, klimatizace. K výbavě patří také župan.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Dunajská Streda - Hotel Therma, Long víkend - 3 noci
v cenách od 4 450 Kč