Thajsko - Ko Chang - pohoda na Sloním ostrově

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Thajsko
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Bangkok a Bangkok-Trat vč. let. tax a poplatků cca 20 000 Kč, zpáteční loď na Ko Chang, výlety dle programu, vstup do sloního kempu, 9x nocleh v ***hotelu se snídaní, 6x večeře, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje: ostatní strava, vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
1lůžkový pokoj 6 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 660 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 750 Kč
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poleťte s námi objevit dosud neprobádané ostrovy východního Thajska. Nejprve však navštívíme životem pulzující hlavní město Bangkok s jeho překrásnými buddhistickými památkami. Odtud se vydáme na výlet do bývalého centra velké Siamské říše, starobylého města Ayutthaya, které je poseté více než 400 buddhistickými kláštery a chrámy. Po přeletu do východního Thajska se lodí přesuneme na nedaleký ostrov Ko Chang. Tento turisty pomalu objevovaný ostrov láká nejen svými broskvově zbarvenými plážemi, malebnými zátokami a dech beroucími západy slunce. Těšit se můžete také na korálové útesy s bohatým podmořským životem a jednu z nejlépe zachovaných džunglí v celé jihovýchodní Asii s nádhernými vodopády. Vedle odpočinku na jedinečných písečných plážích budete mít možnost poznat Ko Chang (Sloní ostrov) ze hřbetu slona, objevit původní rybářské osady skryté mezi netknutými mangrovovými háji nebo navštívit okolní ostrovy a šnorchlovat v průzračně čistém moři národního podmořského parku Ko Rang.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy.

2. den

přílet do královského BANGKOKU, přejezd na ubytování, odpolední prohlídka rušných čtvrtí Bangkoku

3. den

po snídani vyrazíme na projížďku po řece CHAO PRAYA, navštívíme překrásné bangkokské chrámy - WAT PHO s gigantickým ležícím Buddhou (46 m délka), CHRÁM SMARAGDOVÉHO BUDDHY (Woat Phra Kaeo) v Královském palácovém komplexu a chrám WAT TRAIMIT s největším Buddhou na světě (5,5 tuny). Projdeme se ČÍNSKÝM MĚSTEM, kde ochutnáme místní speciality na tradičních tržištích. Večerní toulání rušnými uličkami ve čtvrti KHAO SAN.

4. den

snídaně, celodenní výlet vlakem do chrámového města AYUTTHAYA, prohlídka starobylých buddhistických chrámů, klášterů a meditačních center.

5. den

snídaně, přelet do města TRAT a přejezd lodí na ostrov KO CHANG, ubytování a relaxace na krásných písečných plážích, večeře.

6. den

snídaně, celodenní odpočinek u moře, šnorchlování, po večeři možnost okusit místní noční život na HAT SAI KHAO (pláži bílých písků).

7. den

snídaně, relaxace na pláži, návštěva BAN KWAN ELEPHANT CAMP - možnost projížďky na slonech v ostrovní džungli s následným krmením a koupáním těchto majestátních obrů v řece, večeře.

8. den

snídaně, celodenní výlet kolem ostrova KO CHANG, návštěva rybářských osad ukrytých v mangrovových porostech ve východní části ostrova, procházka k nádherné vodní kaskádě NAM TOK THAN MAYOM, jedinečné výhledy na hornatý ostrov prorostlý neprostupnou džunglí, zahlédneme krevetové farmy a navštívíme oblasti, kde místní pěstují gumovníky, duriany, mangostany, ananasy a kokosové ořechy, večeře.

9. den

snídaně, pohoda na pláži, fakultativně výlet lodí na okolní ostrovy se šnorchlováním v národním podmořském parku KO RANG s úžasnou viditelností a pestrým podmořským životem, večeře.

10. den

snídaně, výlet do místní džungle na překrásný vodopád NAM TOK KHLONG PHLU, lenošení u moře, šnorchlování, večeře.

11. den

odlet do Bangkoku a zpět do ČR.

12. den

přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Thajsko - Ko Chang - pohoda na Sloním ostrově
v cenách od 44 990 Kč