Londýn - letecké víkendy

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha a zpět vč. všech letištních poplatků
kabinové zavazadlo
transfer letiště-hotel-letiště
3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní
služby průvodce FIRO-tour
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (3 990 Kč)
zavazadlo k odbavení dle letecké společnosti (od cca 1 600 Kč)
vstupy cca 110 GBP
jízdné MHD cca 40 GBP
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 20.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu krátká procházka podvečerním centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square , Piccadilly Circus a Soho . Nocleh.

2. den

snídaně. Přejezd metrem nebo vlakem do centra bankovnictví k Anglické bance a Královské burze . Odtud procházkou k pevnosti Tower of London , kde jsou vystaveny anglické korunovační klenoty. Procházka po mostě Tower Bridge a poté přejezd double-deckrem do malebné čtvrti Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cesta zpět čtvrtí Docklands vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem. Nocleh.

3. den

snídaně. Prohlídka majestátní katedrály St. Paul , která se nachází ve čtvrti, kde se snoubí prehistorie s modernou – the City . Přejezd do čtvrti Westminster , kde se pokocháte pohledem na budovu Parlamentu se slavným Big Benem, procházka vládní čtvrtí Whitehall, kde lze nahlédnout přes mříže do Downing Street , kde je sídlo britské premiérky. Na závěr dne možnost navštívit obří kolo – Londýnské oko . Nocleh.

4. den

snídaně. Přejezd k Buckinghamskému paláci , který je sídlem královny Alžběty II. V případě pěkného počasí je zde možné vidět střídání stráží. Procházka parkem sv. Jakuba a zakončení programu na Trafalgar Square . V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzea , Národní galerie a muzea voskových figurín Madame Tussauds , nebo nakoupit na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Londýn - letecké víkendy
v cenách od 14 990 Kč