Londýn plný kouzel Harryho Pottera

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha-Londýn a zpět vč. všech letištních poplatků
kabinové zavazadlo
transfer letiště-hotel-letiště
3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní
vstupné do Studia Warner Bros
služby průvodce FIRO-tour
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (3 990 Kč)
zavazadlo k odbavení dle letecké společnosti (od cca 1 600 Kč)
vstupy cca 110 GBP
jízdné MHD cca 40 GBP
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 20.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu. Přejezd veřejnou dopravou do centra Londýna a prohlídka Trafalgar Square , na kterém se nachází Národní galerie a Piccadilly Circus . Dále uvidíte čtvrť Soho , kde si můžete dát večeři v Čínské čtvrti. Večer návrat na hotel. Nocleh.

2. den

po snídani se svezete nejstarším metrem na světě do centra Londýna. Prohlídka začne ve Westminsteru . Uvidíte Lambeth Bridge, po kterém se proháněl Harry v double-deckeru, a hlavní dominanty – Parlament s Big Benem , Westminster Abbey a Buckinghamský palác . Projdete kolem Downing Street se sídlem britské premiérky, Horse Guards a Scotland Yardu neboli Ministerstva kouzel. Dále uvidíte Leicester Square a děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussauds , kde si můžete udělat fotky s velmi známými osobnostmi. V podvečer se projedete double deckerem na Strand, kde se nachází Australia House, který posloužil jako Gringottova banka a Královský soudní dvůr, dále kolem katedrály sv. Pavla, odkud je vidět i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi). Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

3. den

po snídani přejezd do Studia Warner Bros . Budete mít možnost prozkoumat kouzla filmů o Harry Potterovi a místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Poznáte zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Projít se můžete po hlavní hale v Bradavicích, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Dozvíte se, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Po prohlídce, která bude trvat cca 3 - 4 hodiny, přijedete na nádraží King's Cross , kde se nachází nástupiště 9 a 3/4 se slavným vozíkem ve zdi. A na závěr dne procházka k Tower of London a Tower Bridge , kde si poslechnete nejednu královskou legendu. Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

4. den

snídaně. V závislosti na letovém řádu můžete poslední den navštívit další zajímavá londýnská místa, např. Greenwich s nultým poledníkem a námořním muzeem, nebo se projet na London Eye . Je také možné zdarma navštívit některá londýnská muzea (např. Britské muzeum) či jít nakupovat na Oxford Street . Transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Londýn plný kouzel Harryho Pottera
v cenách od 16 490 Kč