Toulky smaragdovým Irskem

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Irsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha-Dublin-Praha vč. všech letištních poplatků
dopravu autobusem dle programu
7 nocí ve 2lůžkovém pokoji v hotelech nebo penzionech se snídaní
3x večeře (2.-4. den)
služby průvodce FIRO-tour
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (6 490 Kč)
3x večeře (1 690 Kč)
vstupy cca 70 EUR
jízdné MHD
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Rock of Cashel • Killarney • Ring of Kerry • Dingle • Mohérské útesy • Connemara • Kylemore Abbey • Kilbeggan • Dublin

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Min. počet účastníků : 25.

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.

2. den

snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel , které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Večeře a nocleh (3 noci).

3. den

snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Můžete navštívit muzeum rašeliny či ochutnat rybu s hranolkami ve Waterville . Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house . Návrat na hotel, večeře a nocleh.

4. den

snídaně. Celodenní okružní jízdu po poloostrově Dingle začnete na pláži Inch Beach a ochutnávkou pravé irské kávy v kamenné hospůdce. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží budete jistě obdivovat dechberoucí výhledy na Atlantský oceán. Prohlídka Gallarus oratoře , která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Poté zastávka v Dinglu - původně rybářském městečku, kde lze fakultativně vyjet lodí za zdejším symbolem - delfínem Fungi (pouze v případě příznivého počasí). Návrat na hotel, večeře a nocleh.

5. den

snídaně. Přejezd přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům . Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).

6. den

snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara , který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.

7. den

snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan , kde vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.

8. den

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Toulky smaragdovým Irskem
v cenách od 27 990 Kč