Perly starobylé Anglie

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Velká Británie
Strava: Snídaně
Doprava: Autobus

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Autobus
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem s WC
Eurotunel nebo trajekt
4 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu
3x snídaně
služby průvodce
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (3 300 Kč)
vstupy cca 100 GBP
jízdné MHD
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Canterbury • Leeds • Hever • Oxford • Bath • Stratford upon Avon • Warwick • Cambridge • Londýn

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Min. počet účastníků : 35.

Program zájezdu

1. den

ráno odjezd z ČR. Denní přejezd přes Německo a Belgii. Nocleh ve Francii.

2. den

ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávkou bude opevněné středověké město Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. A na závěr dne malebný vodní hrad Hever , ve kterém měla své sídlo rodina Boleynů a ve kterém spatříte nádherné zahrady a bludiště. Ubytování a nocleh.

3. den

snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury . Návštěva historického města Bath , jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den

po snídani prohlídka rodiště Williama Shakespeare – Stratford-upon-Avon , malebné historické městečko s typickými hrázděnými domky. Poté si prohlédnete perlu středověku – impozantní hrad Warwick , který patří mezi nejzachovalejší v Anglii s expozicí muzea Madame Tussaud´s. V podvečer univerzitní město Cambridge , město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita a tradiční rival Oxfordu. Nocleh.

5. den

snídaně. Celodenní Londýn . Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – budova parlamentu s věží Big Ben , Westminster Abbey a London Eye . Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehallu nebo u Buckinghamského paláce . Piccadilly Circus , Trafalgar Square a čínská čtvrť v Soho . Odpolední volno k návštěvě muzeí nebo dalších pamětihodností. Večerní odjezd zpět do ČR, noční přejezd trajektem nebo Eurotunelem do Francie.

6. den

návrat přes Belgii a Německo do ČR v odpoledních hodinách.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Perly starobylé Anglie
v cenách od 9 990 Kč