Lanzarote - Rural La Casona De Yaiza ****

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Lanzarote Puerto del Carmen
Ubytování: Rural La Casona De Yaiza
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 3 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 7 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: V jižní části ostrova Lanzarote, 20 km od letiště, v půvabné vesničce Yaiza několikrát oceněné jako nejčistší vesnička Kanárských ostrovů, s krásným výhledem na národního parku Timanfaya a naproti velkolepému údolí Fenauso.

Pláž: Nejbližší pláž Quemada je od hotelu cca 5,4 km, pláž Puerto del Carmen přibližně 10 km a pláže Papagayo cca 15 km.

Sport a zábava: V okolí hotelu je možná jízda na kole, na koni, potápění a vodní sporty na plážích. Golfové hřiště Lanzarote Golf je vzdáleno cca 11 km od hotelu.

Stravování

Snídaně jsou v hotelové restauraci La Casona de Yaiza formou švédských stolů. Za příplatek je možné objednat večeře formou a la carte (od 01.05 do 31.07 pouze snídaně, bez možnosti polopenze).

Ubytování

Hotel byl zakomponován do 180 let starého venkovského domu, který v roce 2003 tým umělců a řemeslníků tradičního umění obnovil a vytvořil zde zcela 8 unikátních pokojů. Nabízí recepci s omezeným provozem, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru restaurace a terasy, útulnou a stylovou a la carte restauraci s vinným sklepem, 2 salonky, konferenční místnost (až 50 osob) a uměleckou galerii, malou kapli, hlídání dětí (na objednání), půjčovnu aut a kol (zajišťuje recepce), bezplatné parkování na ulici. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi.

(cca 68 m 2 ) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc má oddělený prostor na spaní od obývací části. Jeden z pokojů má terasu, kterou bohužel není možné garantovat. Maximální obsazenost – 4 osoby a 1 dítě do 2 let.

 

→ Přejít na 18 termínů dovolené Lanzarote - Rural La Casona De Yaiza ****
v cenách od 23 400 Kč do 38 900 Kč