ME 2018, Berlín, ubytování hotel

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Atletika
Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: ubytování (počet nocí dle zvoleného termínu) v 2-lůžkovém pokoji
Cena nezahrnuje: dopravu
komplexní pojištění (je možné doobjednat za příplatek)
pobytovou taxu
zobrazit 1 termín
Srpen 2018
 

Popis zájezdu

Jestliže se chcete vydat na Mistrovství Evropy v atletice do Berlín po vlastní ose, případně zde navštívit i více soutěžních dní, pak rozhodně budete potřebovat vhodné ubytování. Vybíráme pro vás hotely, které se nachází v části Berlína, která není daleko od dějiště ME - Olympijského stadionu.

Cena kalkulována za osobu při plném obsazení o 2-lůžkového pokoje. V případě účasti pouze 1-osoby je třeba počítat s doplatkem za neobsazené lůžko.

Ubytování

Econtel Hotel Berlin Charlottenburg*** je situován v poklidné berlínské čtvrti Charlottenburg, pouhých 15 minut chůze od zámečku Charlottenburg. Hotel se nachází 4 minuty od dálnice A100. Poskytuje různé typy pokojů s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, trezorem a šatní skříní. V lobby se každý den od 11:00 do 17:00 podává zdarma čaj, káva a minerální voda. Přímo u hotelu je zastávka Sommeringstraße autobusové linky X9, kterou dojedete na mezinárodní letiště Berlin-Tegel za 11 minut. Stanice metra Mierendorffplatz je vzdálená 230 metrů. Olympijský stadion je vzdálený 6,5 km. Soukromé parkování je možné za 11,50 EUR/den v areálu hotelu. City Hotel am Kurfurstendamm*** se nachází na nákupní třídě Kurfürstendamm v západní části centrálního Berlína. Nabízí moderní pokoje s kabelovou TV a vlastní koupelnou s fénem. Recepce je v provozu 24 hodin denně. Hotel je vzdálen 200 m od stanice metra Adenauerplatz a 6 km od Olympijského stadionu. K zajímavým místům v okolí patří Pamětní kostel císaře Viléma, Evropské centrum a divadlo Theater am Kurfürstendamm. Mnoho značkových obchodů a butiků je dostupných pěšky. Parkování je možné buď na ulici, případně na veřejném parkovišti za 10EUR/den. Hotel Citadines Kurfürstendamm*** se nachází dvě minuty chůze od nákupní ulice Kurfürstendamm a 5 minut chůze od stanice metra Adenauerplatz. Tento aparthotel nabízí apartmány s bezplatným wi-fi, plně vybavenou kuchyní, trezorem a CD přehrávačem. Dále hotel hostům nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, prádelnu a garáž. Případně další hotely dle aktuální dostupnosti.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené ME 2018, Berlín, ubytování hotel
v cenách od 1 250 Kč