Hotel Morava, Tatranská Lomnice, Pobyt na 6 dní s polopenzí

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Vysoké Tatry
Ubytování: Hotel Morava, Tatranská Lomnice
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x ubytování
5x polopenze
parkování u hotelu zdarma
Cena nezahrnuje: Hotelová garáž za poplatek 6 Eur/den.
zobrazit 1 termín
Červenec 2018
zobrazit 1 termín
Září 2018
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
zobrazit 2 termíny
Listopad 2018
 

Popis zájezdu

Hotel se nachází v centru Tatranské Lomnice, nedaleko lanovky na Skalnaté Pleso. Svou polohou umožňuje návštěvníkům podnikat výlety po celé oblasti Vysokých Tater a poskytuje řadu lyžařského vyžití. Centrum Tatranské Lomnice skýta mimo jiné i řadu kulturního vyžití, mimo jiné i vyhlášené muzeum Tatranského národního parku, které rozhodně stojí z shlédnutí. Hotelovým hostům je k dispozici stylová restaurace, kavárna, bar, kuželky, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb a lyžařské výstroje. K relaxaci je možné v hotelu využít saunu a masáže.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře jsou podávané formou teplého a studeného bufetu.

Ubytování

2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV + SAT, telefon a rádio. Možnost přistýlky pouze na pokoji s balkonem. Pokoje s balkonem jsou situované na jižní stranu. Ubytování je také možné v rekonstruovaných pokojích Superior za příplatek.

V létě/koupání: bazén v hotelu Slovan nebo Urán v Tatranské Lomnici. V zimě/lyžování: v blízkosti hotelu je lyžařský areál Jámy s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdovky pod Lomnickým štítem (2180 m.n.n.). Délky sjezdových tratí se zde pohybují kolem 1500 - 2000 m. K ubytování můžeme zajistit dopravu vlakem (Pendolinem) do Popradu. Cena jízdenky je v závislosti od nástupního místa a to od 490 Kč/1 cesta (včetně místenky). - Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Hotel Morava, Tatranská Lomnice, Pobyt na 6 dní s polopenzí
v cenách od 3 150 Kč do 5 150 Kč