Třeboň - Lázně Aurora, Lázeňský koktejl, 6 nocí, Novinka

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Jižní Čechy Třeboň
Ubytování: Lázně Aurora
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 6x ubytování
6x polopenze
1x povinná lékařská konzultace
2x slatinná koupel
1x klasická masáž částečná
1x peloidokinezioterapie
1x bylinná koupel
1x masáž vonnými oleji Aurora
1x mechanická masáž
lázeňská taxa.
Navíc ZDARMA: volný vstup do bazénového komplexu, sauny a fitness po celou dobu pobytu.
zobrazit 5 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Klidné prostředí v parku - v dosahu historického centra Třeboně.
Vlastní Wellness Centrum s bazénem.
Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska.
Novinka. NEMO tour TIP.

Pobyt Lázeňský koktejl se 7 procedurami, pobyt 7 dní/6 nocí, pobyty PO-NE, ÚT-PO, ST-ÚT, ČT-ST nebo PÁ-ČT, 6x polopenze, atraktivní pobyt v lázních správně namíchaný z koupelí a masáží.

Moderní lázeňský komplex Aurora se nachází v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět, asi 1 km od historického centra Třeboně. Lázně jsou známé především díky jedinečné přírodní slatině, která se používá ve formě koupelí a zábalů. K dispozici je nekuřácká restaurace s letní terasou v příjemném prostředí s výhledem do lázeňského parku, bary, obchody, luxusní a moderně zařízené WELLNESS CENTRUM AQUA VIVA - bazénový komplex včetně plaveckého bazénu se slanou vodou (25 m), dětské brouzdaliště, různé vodní atrakce, tobogán, solária, sauna, parní kabina, squash, fitness a bowling. Centrum AQUA VIVA je přístupné i pro veřejnost. RELAXAČNÍ CENTRUM s procedurami se nachází přímo v objektu: slatinné koupele a zábaly, různé druhy masáží, elektroterapie i laserová terapie, parafínové zábaly, rehabilitační plavání atd. K dispozici také kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, úschovna kol a půjčovna elektrokol. Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní, nebo v přilehlých penzionech vzdálených cca 10-15 minut chůze.
Ubytování je poskytováno v centrální budově lázní nebo v depandancích - přilehlých penzionech vzdálených cca 10-15 minut chůze. Na stravu a lázeňské služby - procedury se dochází do lázní Aurora.
Koupání: aquapark AQUA VIVA - bazénový komplex včetně plaveckého bazénu se slanou vodou (25 m), dětské brouzdaliště, různé vodní atrakce, tobogán, solária, sauna, parní kabina. Rybník Svět – koupaliště.

Poznámka - důležité: doporučujeme lékařskou konzultaci s obvodním lékařem o vhodnosti absolvování relaxačního programu resp. přivézt lékařskou zprávu o aktuálním zdravotním stavu (u osob starších 70 let je to povinné). Pobyt s domácími zvířaty není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti (za poplatek). Procedury jsou poskytovány osobám nad 18 let.

Starobylé město Třeboň leží v typické malebné jihočeské krajině. Díky velkému množství vodních zdrojů je často nazýváno „městem rybníků“ a „krajem zrcadel“. Lázeňské kolonády, rozlehlé parky, slavný rybník Svět, renesanční zámek, historické jádro města s hradbami...to vše dohromady tvoří neopakovatelnou atmosféru. Více najdete v sekci "Popis destinace".

Stravování

Stravování v lázeňských jídelnách: polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované z 6 menu + salátový bufet + 1 nápoj. Ostatní nápoje za úhradu. V den příjezdu je strava bez možnosti výběru.

Ubytování

Pokoje Superior - bez balkonu, 2- lůžkový pokoj se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, TV+SAT s rádiem, bezpečnostní schránky, WiFi, balená voda Bonaqua 1,5 l.
Některé pokoje superior s balkonem (za příplatek, na dotaz). Pokoje mohou být nabízeny také jako jednolůžkové.
Apartmá KLASIK s balkonem, dvoupokojové, obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV+SAT s rádiem, župany, WiFi, balkon. Maximálně 3 osoby, na dotaz v CK.
Apartmá DELUXE, třípokojové apartmá, obývací pokoj a 2 ložnice, samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV+SAT s rádiem, DVD, župany, pantofle, WiFi, klimatizace, bez balkonu nebo s balkonem (2 různé ceny - na dotaz v CK). Maximálně 5 osob.
Možnost ubytování v depandancích - okolních penzionech s docházením na stravu a lázeňské služby - procedury do lázní Aurora.
Ubytování v den nástupu od 14,00 hod, uvolnění pokoje v den odjezdu do 10,00 hod.

 

→ Přejít na 5 termínů dovolené Třeboň - Lázně Aurora, Lázeňský koktejl, 6 nocí, Novinka
v cenách od 10 990 Kč