Valencie – letecké víkendy

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu Praha-Valencie-Praha
transfer letiště-hotel-letiště
3x ubytování ve 4* hotelu se snídaní
služby česky mluvícího delegáta
zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb
Cena nezahrnuje: Povinné příplatky: platba městské taxy na místě cca 1,50 € osoba/noc
Povinné příplatky: platba městské taxy na místě cca 1,50 € osoba/noc
pojištění léčebných výloh
komplexní pojištění - viz katalog str. 11
1lůžkový pokoj (3 500 Kč)
fakultativní výlety s českým průvodcem: panoramatický okruh městem 950 Kč (cca 3,5 hod.); Albufera 950 Kč
Fakultativní služby
a) Panoramatický okruh Valencií 950,-Kč
Vytvořte si první dojem o Valencii v průběhu panoramatického okruhu a navíc s výkladem česky hovořícího průvodce. Těšit se můžete na exteriéry známých valencijských památek. Uvidíte Město umění a vědy a přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí arénu, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh a institut současného umění Ivam. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem
(minimální počet zájemců pro realizaci: 15)
b) Přírodní park Albufera 950 Kč
Navštivte přírodní park, který se nachází cca 15 km od Valencie. Je to jedna z nejdůležitějších přírodních oblastí ve Středomoří. Tvoří ho sladkovodní laguny a centrem je jezero o velikosti 5x6 km. Park má i svou specifickou fauno a floru, je také hnízdištěm pro stěhovavé ptáky. Zde můžete vidět až 250 různých druhů ptactva
(minimální počet zájemců pro realizaci: 15)
Cena za osobu při rezervaci z Prahy
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Upozornění : Platba městské taxy na místě cca 1,50 EUR osoba/noc.

Změna vyhrazena : Změna programu vyhrazena.

Poznámka : Vstupy do památek a muzeí nejsou v ceně zájezdu, pokud není uvedeno jinak. Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK Neckermann. Valencie Objevte krásy Valencie! Můžete relaxovat na prosluněných plážích, poznávat historii či stoupat k vrcholkům hor. Navštivte bývalý obchod s hedvábím Llotja de la Seda, který patří mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Nezapomenutelnou atmosféru má procházka starobylými uličkami a nákup na rušných tržištích. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj.

Min. počet účastníků : 15.

Program zájezdu

1. den

ve večerních hodinách přílet do Valencie, transfer do hotelu. Informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den

po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam,…). Odpoledne možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další.

3. den

po snídani individuální program.

4. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do přírodního parku Albufera s českým průvodcem . Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Valencie – letecké víkendy
v cenách od 13 390 Kč