Gran Canaria - Reina Isabel ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Kanárské ostrovy Gran Canaria
Ubytování: Reina Isabel
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 14 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 11 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Na severovýchodním pobřeží, 25 km od letiště, v hlavním městě Las Palmas de Gran Canaria. Hotel se nachází na severu ostrova, proto zde nejsou informační schůzky a delegát není fyzicky přítomen.

Pláž: Hotel stojí přímo u přímořské promenády. Pláž se světlým pískem Playa de Las Canteras je jen pár metrů od hotelu. Hotel zajišťuje svým klientům lehátka a slunečníky na pláži bez poplatku a možnost zapůjčení ručníků na pláž.

Sport a zábava: V hotelu je plně vybavená posilovna, na pláži možnost vodních sportů.

Obchody : V bezprostřední blízkosti je mnoho obchodů, barů a restaurací, do centra města je to asi 100 metrů. Poblíž hotelu je autobusová zastávka, ze které jedou autobusy do všech velkých obchodních okrajových center hlavního města.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci Roma s krásným výhledem na moře.

Ubytování

Tento osmipatrový hotel, který prošel renovací v létě 2016, nabízí celkem 224 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 bary, 2 restaurace, 4 konferenční sály (až 400 osob), masáže, kadeřnictví, kosmetický salon, půjčovna aut a kol, parkoviště. Na sluneční terase (v 8. patře) je bazén pro dospělé se slanou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky. Hosté mohou využít služeb SPA centra (jacuzzi, hydromasáže, sauna, solárium, turecká lázeň) do kterého mají vstup zdarma.

 

→ Přejít na 8 termínů dovolené Gran Canaria - Reina Isabel ****
v cenách od 28 700 Kč do 60 500 Kč