Gran Canaria - Paradise Lago Taurito ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3.7 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Tenerife Taurito
Ubytování: Paradise Lago Taurito
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 17 termínů
Září 2018
zobrazit 11 termínů
Říjen 2018
zobrazit 16 termínů
Listopad 2018
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů v hotelové restauraci, lehké občerstvení u bazénu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne. Několikrát do týdne hotel pořádá tematické večeře.

Popis

Poloha: Na jihozápadním pobřeží ostrova, 58 km od letiště, v klidném prostředí oblasti Taurito.

Pláž: Přírodní pláž s jemným tmavým pískem Playa Taurito je cca 140 m od hotelu. Mezi hotely Suite Princess a Taurito Princess je umístěn areál Lago Oasis (pro klienty hotelu Paradise Lago Taurito vstup zdarma) se vzájemně propojenými bazény se slanou vodou , slunečními terasami, lehátky, slunečníky, skluzavkami, restaurací a barem. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 6 km a Playa Mogán se světlým pískem cca 3 km.

Sport a zábava: V hotelu jsou 2 tenisové kurty, 2 kurty na paddle a stolní tenis za poplatek.

Obchody : V blízkém okolí jsou menší obchůdky, větší nákupní možnosti jsou v přístavním městečku Puerto Mogán (cca 3 km) nebo v turistickém centru Puerto Rico (cca 8 km).

Ubytování

Tento hotel je součástí resortu Paradise Resort Taurito a v jedné devítipatrové budově nabízí celkem 260 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek), restaurace, společenská místnost s televizí, dětský klub Mini (děti 4 - 12 let) a Teen (děti 12 - 18 let), supermarket a prádelna. Na sluneční terase hotelu je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), oddělené dětské brouzdaliště, jacuzzi, lehátka, slunečníky a bar u bazénu. Hotel připravuje několikrát týdně sportovní animační programy pro děti i dospělé, večerní mini-disco, zábavná představení.

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má rozkládací pohovku. Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).

 

→ Přejít na 11 termínů dovolené Gran Canaria - Paradise Lago Taurito ***
v cenách od 21 500 Kč do 32 500 Kč