Gran Canaria - Ifa Buenaventura ***

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Kanárské ostrovy Gran Canaria
Ubytování: Ifa Buenaventura
Strava: Polopenze
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 7 termínů
Září 2018
zobrazit 17 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje během dne (od 11.00 do 23.00 hod.).

Popis

Poloha: V jižní části ostrova, 30 km od letiště, v blízkosti centra Playa del Inglés.

Pláž: Rozsáhlá pláž se světlým pískem a přírodní rezervace písečných dun Dunas de Maspalomas je vzdálena cca 900 m od hotelu. Hotel zajišťuje několikrát denně dopravu na pláž (zdarma).

Sport a zábava: Zdarma víceúčelové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a za poplatek šipky, kulečník, posilovna, 3 tenisové kurty s umělým povrchem a křemičitým pískem, kurzy tenisu a potápění.

Obchody : V hotelu je několik malých obchůdků, větší obchodní centrum, bary a restaurace jsou vzdálené cca 300 m.

Ubytování

V jedné osmipatrové budově je celkem 724 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, 6 barů, konferenční místnost (až 70 osob), dětský klub (pouze v období prázdnin), salon krásy a kadeřnictví, služby lékaře a několik malých obchodů. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný) s přístupem pro handicapované (pomocí speciální sedačky), dětský bazén, 2 jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hotel pořádá pro děti i dospělé několikrát v týdnu denní i večerní animační programy, profesionální představení, živou hudbu, karaoke nebo diskotéku.

Základní vybavení je stejné jako v pokoji Economy, balkon má dle polohy pokoje, výhled do zahrady nebo na bazén. Za příplatek je možné objednat pokoj Standard Confort View s výhledem (dle polohy) do zahrady, na bazén nebo na moře. Umístění - 6. až 8. patro. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Prostorný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy (některé programy za poplatek), rozkládací pohovku, trezor (k pronájmu), telefon, koupelnu s WC, vanou a vysoušečem vlasů. Umístění - přízemí, v méně atraktivních částech hotelu. Minimální i maximální obsazenost (květen - říjen) – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let). Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

 

→ Přejít na 34 termínů dovolené Gran Canaria - Ifa Buenaventura ***
v cenách od 15 800 Kč do 29 800 Kč