Lanzarote - Thb Flora ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Lanzarote Puerto del Carmen
Ubytování: Thb Flora
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 3 termíny
Červenec 2018
zobrazit 4 termíny
Srpen 2018
zobrazit 4 termíny
Září 2018
zobrazit 7 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: V jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Pláž: Písečná pláž Chica s hnědým pískem se nachází přibližně 1 km od apartmánů Na pláž Playa Grande (cca 3,5 km) jezdí zdarma autobus.

Sport a zábava: V komplexu je kulečník a stolní tenis.

Obchody : V okolí je několik menších obchodů a restaurace, větší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska Puerto del Carmen (cca 500 m).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Ubytování

Komplex se skládá ze 7 dvoupatrových budov s 205 apartmány. Hostům je k dispozici prostorná recepce, internetový koutek (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, bar, dětský klub, kadeřnictví, malý obchod, obchod se suvenýry. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, jeden s oddělenou částí pro děti, Splash Park se skluzavkami, sluneční terasa s lehátky, bar u bazénu a dětské hřiště. Hotel připravuje pro děti i dospělé široký program zábavy, diskotéka.

Dvoulůžková ložnice je propojena s obývací částí. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, televize se satelitními programy (za příplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, terasa nebo balkon. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Základní vybavení je stejné jako ve studiu, navíc má samostatnou dvoulůžkovou ložnici oddělenou dveřmi a v obývací části pohovku. Terasa má výhled na přístav, do ulice nebo do zahrady. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Základní vybavení je stejné jako ve studiu, navíc má 2 samostatné dvoulůžkové ložnice oddělené dveřmi a v obývací části pohovku. Maximální obsazenost – 5 dospělých osob, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Lanzarote - Thb Flora ***
v cenách od 17 300 Kč do 37 300 Kč