Lanzarote - Thb Flora ***

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Lanzarote Puerto del Carmen
Ubytování: Thb Flora
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 3 termíny
Září 2018
zobrazit 7 termínů
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Popis

Poloha: V jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Pláž: Písečná pláž Chica s hnědým pískem se nachází přibližně 1 km od apartmánů Na pláž Playa Grande (cca 3,5 km) jezdí zdarma autobus.

Sport a zábava: V komplexu je kulečník a stolní tenis.

Obchody : V okolí je několik menších obchodů a restaurace, větší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska Puerto del Carmen (cca 500 m).

apartman1lozniceSuperior : Základní vybavení je stejné jako ve studiu, navíc má samostatnou dvoulůžkovou ložnici oddělenou dveřmi a v obývací části pohovku. Terasa má výhled na přístav, do ulice nebo do zahrady. Umístění - v části Flora 2. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

apt2lozniceSuperior : Základní vybavení je stejné jako ve studiu Superior, navíc má 2 samostatné dvoulůžkové ložnice oddělené dveřmi a v obývací části pohovku. Umístění - v části Flora 2. Minimální obsazenost – 4 dospělé osoby. Maximální obsazenost – 5 dospělých osob, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Ubytování

Komplex se skládá ze 7 dvoupatrových budov s 205 apartmány. Hostům je k dispozici prostorná recepce, internetový koutek (za poplatek) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, bar, dětský klub, kadeřnictví, malý obchod, obchod se suvenýry. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé, jeden s oddělenou částí pro děti, Splash Park se skluzavkami, sluneční terasa s lehátky, bar u bazénu a dětské hřiště. Hotel připravuje pro děti i dospělé široký program zábavy, diskotéka.

 

→ Přejít na 13 termínů dovolené Lanzarote - Thb Flora ***
v cenách od 17 300 Kč do 40 300 Kč