Fuerteventura - Ifa Altamarena ****

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Španělsko Kanárské ostrovy Fuerteventura
Ubytování: Ifa Altamarena
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
zobrazit 7 termínů
Říjen 2018
zobrazit 2 termíny
Listopad 2018
zobrazit 2 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: Na jižním pobřeží ostrova, 84 km od letiště, v oblasti Morro Jable.

Pláž: Krásná pláž se světlým pískem Playa de Jandía se nachází asi 150 m od hotelu.

Sport a zábava: Tenisový kurt, stolní tenis, volejbal, šipky, pétanque a kulečník, na pláži nabídka vodních sportů a nedaleko od hotelu squash nebo jízda na koni.

Obchody : V okolí hotelu je velké množství různých obchůdků a restaurací, přímo naproti hotelu (cca 100 m) velké obchodní centrum.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během celého dne.

Ubytování

Tento příjemný rodinný hotel má v jedné třípatrové budově celkem 225 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), restaurace, 2 bary, služby lékaře, půjčovna aut. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén (v zimních měsících vyhřívaný), 2 sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Každý den je připravován animační program pro děti i dospělé, večerní zábavná představení.

Základní vybavení je shodné se standardním pokojem, je však prostornější. Za příplatek je možné objednat rodinný pokoj s výhledem do zahrady/na bazén. Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let). Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

 

→ Přejít na 7 termínů dovolené Fuerteventura - Ifa Altamarena ****
v cenách od 22 200 Kč do 46 200 Kč