Dudince - Lázeňské hotely Smaragd/Rubín***, prodloužený léčebný víkend

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Dudince
Ubytování: Rubín
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování v lázeňském hotelu Rubín nebo Smaragd
3x plná penze
povinná lékařská konzultace
7x léčebné procedury za pobyt (typ procedury doporučí lékař dle zdravotního stavu klienta, ošetřující dny PO-SO)
denní volný vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea v LD Rubín (celoročně, v provozních hodinách)
vstup do venkovního letního bazénu Rubín (během provozu, obvykle letní období červen-srpen).
Cena nezahrnuje: 1/1 pokoj za příplatek, na dotaz v CK
zobrazit 10 termínů
Říjen 2018
zobrazit 21 termínů
Listopad 2018
zobrazit 11 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Dudinská minerální voda, která léčí.
3* lázeňské hotely Rubín a Smaragd.
Moderní provozy Balneocentra, včetně bazénů Wellnea Centra. Letní venkovní bazén v areálu LH Rubín.


Prodloužený léčebný víkend, pobyt na 4 dny/3 noci, nástupní dny NEDĚLE - ČTVRTEK (uvedeno v ceníkové tabulce). V ceně plná penze, 7 léčebných procedur a další služby včetně volného vstup do vnitřního vířivého relaxačního bazénu Wellnea v LH Rubín (celoročně, v provozních hodinách), vstup do venkovního letního bazénu Rubín (během provozu, obvykle letní období červen-srpen).

Lázeňský komplex v Dudincích tvoří hotely Smaragd*** a Rubín***, vzájemně propojeny chodbou a poskytující veškeré služby pod jednou střechou a také nový moderní hotel Minerál**** v centru městečka (extra nabídka). V komplexu Smaragd/Rubín je k dispozici letní venkovní plavecký bazén (25 x 12 m, 28°C) a venkovní posezení s grilem a hudbou, moderní provoz BALNEOTERAPIE „Vše pod jednou střechou“ (včetně sedacího minerálního termálního bazénu s rozměry 12 m x 12 m), jehož součástí jsou také 2 samostatná střediska: Thai Relax Centrum (thajské masáže) a Vitální svět Wellnea (vnitřní sedací vířivý bazén až pro 25 osob (12 x 12 m, 32°C), vířivka pro 6 osob, finské a parní sauny, ochlazovací bazének, relaxační Duo vana pro 2 osoby, tepidárium, masáže, solárium, oddechová zóna.
LH Smaragd***, pokoje kategorie Standard, se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, lednička, telefon a balkon. Dále vstupní hala s recepcí, výtahy, jídelna, WiFi připojení, směnárna a prodej suvenýrů. Spojovací chodba s hotel Rubín a Balneoterapií, ostatní služby jsou dostupné v hotelu Rubín.
LH Rubín***, moderní pokoje kategorie Standard, se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, lednička s minibarem, rádiobudík, telefon a balkón. Dále k dispozici restaurace a kavárna, lobby bar, zubní ambulance, fitness, kosmetika a pedikúra, dětský koutek, Vitální svět Wellnea, venkovní bazén Rubín. Další služby: Thai Relax Centrum, Sport centrum (tenis, bowling, squash, stolní tenis), WiFi k dispozici na pokojích a v lobby baru.
Koupání: letní venkovní bazén Rubín, krytý bazén v rámci Wellnea Centra, letní termální Aquapark DUDINKA se 4 bazény (cca 300 m od hotelu Rubín, od června do září).
Poznámka: pobyt se psem není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti cca 150 m od LH Rubín (zdarma) nebo na nehlídaném parkovišti přímo před komplexem (za poplatek). Možnost zapůjčení županu (za poplatek).

Lázně Dudince leží na jihu středního Slovenska, východně od Bratislavy a jižně od Banské Bystrice a vyznačují se stabilním teplým počasím s největším počtem slunečních dní v roce.
Dudince jsou známy svými ojedinělými termálně minerálními léčivými prameny. Více v sekci Popis destinace....

Stravování

V hotelových jídelnách, snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z několika hlavních jídel + salátový bufet.

Ubytování

Lázeňský komplex tvoří hotely Smaragd*** a Rubín***, vzájemně propojeny chodbou a poskytující veškeré služby pod jednou střechou a také nový moderní hotel Minerál**** v centru městečka (extra nabídka). V komplexu Smaragd/Rubín je k dispozici letní venkovní plavecký bazén (25 x 12 m, 28°C) a venkovní posezení s grilem a hudbou, moderní provoz BALNEOTERAPIE „Vše pod jednou střechou“ (včetně sedacího minerálního termálního bazénu (12 m x 12 m), jehož součástí jsou také 2 samostatná střediska: Thai Relax Centrum (thajské masáže) a Vitální svět Wellnea (vnitřní sedací vířivý bazén až pro 25 osob (12 x 12 m, 32°C), vířivka pro 6 osob, finské a parní sauny, ochlazovací bazének, relaxační Duo vana pro 2 osoby, tepidárium, masáže, solárium, oddechová zóna.
LH Rubín, moderní pokoje kategorie Standard, se sprchou a WC, TV+SAT, lednička s minibarem, telefon a balkon.
LH Smaragd, pokoje kategorie Standard, se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, lednička, telefon a balkon.

Doprava

z Prahy cca 500 km, z Brna 290 km a z Ostravy cca 260 km.

 

→ Přejít na 42 termínů dovolené Dudince - Lázeňské hotely Smaragd/Rubín***, prodloužený léčebný víkend
v cenách od 5 600 Kč do 5 880 Kč