Dudince - Lázeňské hotely Smaragd/Rubín***, prodloužený léčebný víkend

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Dudince
Ubytování: Rubín
Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Plná penze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování v lázeňském hotelu Rubín nebo Smaragd
3x plná penze
povinná lékařská konzultace
7x léčebné procedury za pobyt (typ procedury doporučí lékař dle zdravotního stavu klienta, ošetřující dny PO-SO)
denní volný vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea v LD Rubín (celoročně, v provozních hodinách)
vstup do venkovního letního bazénu Rubín (během provozu, obvykle letní období červen-srpen).
Cena nezahrnuje: 1/1 pokoj za příplatek, na dotaz v CK
zobrazit 15 termínů
Srpen 2018
zobrazit 21 termínů
Září 2018
zobrazit 23 termínů
Říjen 2018
zobrazit 21 termínů
Listopad 2018
zobrazit 11 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Dudinská minerální voda, která léčí.
3* lázeňské hotely Rubín a Smaragd.
Moderní provozy Balneocentra, včetně bazénů Wellnea Centra. Letní venkovní bazén v areálu LH Rubín.


Prodloužený léčebný víkend, pobyt na 4 dny/3 noci, nástupní dny NEDĚLE - ČTVRTEK (uvedeno v ceníkové tabulce). V ceně plná penze, 7 léčebných procedur a další služby včetně volného vstup do vnitřního vířivého relaxačního bazénu Wellnea v LH Rubín (celoročně, v provozních hodinách), vstup do venkovního letního bazénu Rubín (během provozu, obvykle letní období červen-srpen).

Lázeňský komplex v Dudincích tvoří hotely Smaragd*** a Rubín***, vzájemně propojeny chodbou a poskytující veškeré služby pod jednou střechou a také nový moderní hotel Minerál**** v centru městečka (extra nabídka). V komplexu Smaragd/Rubín je k dispozici letní venkovní plavecký bazén (25 x 12 m, 28°C) a venkovní posezení s grilem a hudbou, moderní provoz BALNEOTERAPIE „Vše pod jednou střechou“ (včetně sedacího minerálního termálního bazénu s rozměry 12 m x 12 m), jehož součástí jsou také 2 samostatná střediska: Thai Relax Centrum (thajské masáže) a Vitální svět Wellnea (vnitřní sedací vířivý bazén až pro 25 osob (12 x 12 m, 32°C), vířivka pro 6 osob, finské a parní sauny, ochlazovací bazének, relaxační Duo vana pro 2 osoby, tepidárium, masáže, solárium, oddechová zóna.
LH Smaragd***, pokoje kategorie Standard, se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, lednička, telefon a balkon. Dále vstupní hala s recepcí, výtahy, jídelna, WiFi připojení, směnárna a prodej suvenýrů. Spojovací chodba s hotel Rubín a Balneoterapií, ostatní služby jsou dostupné v hotelu Rubín.
LH Rubín***, moderní pokoje kategorie Standard, se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, lednička s minibarem, rádiobudík, telefon a balkón. Dále k dispozici restaurace a kavárna, lobby bar, zubní ambulance, fitness, kosmetika a pedikúra, dětský koutek, Vitální svět Wellnea, venkovní bazén Rubín. Další služby: Thai Relax Centrum, Sport centrum (tenis, bowling, squash, stolní tenis), WiFi k dispozici na pokojích a v lobby baru.
Koupání: letní venkovní bazén Rubín, krytý bazén v rámci Wellnea Centra, letní termální Aquapark DUDINKA se 4 bazény (cca 300 m od hotelu Rubín, od června do září).
Poznámka: pobyt se psem není možný. Parkování na monitorovaném parkovišti cca 150 m od LH Rubín (zdarma) nebo na nehlídaném parkovišti přímo před komplexem (za poplatek). Možnost zapůjčení županu (za poplatek).

Lázně Dudince leží na jihu středního Slovenska, východně od Bratislavy a jižně od Banské Bystrice a vyznačují se stabilním teplým počasím s největším počtem slunečních dní v roce.
Dudince jsou známy svými ojedinělými termálně minerálními léčivými prameny. Více v sekci Popis destinace....

Stravování

V hotelových jídelnách, snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z několika hlavních jídel + salátový bufet.

Ubytování

Lázeňský komplex tvoří hotely Smaragd*** a Rubín***, vzájemně propojeny chodbou a poskytující veškeré služby pod jednou střechou a také nový moderní hotel Minerál**** v centru městečka (extra nabídka). V komplexu Smaragd/Rubín je k dispozici letní venkovní plavecký bazén (25 x 12 m, 28°C) a venkovní posezení s grilem a hudbou, moderní provoz BALNEOTERAPIE „Vše pod jednou střechou“ (včetně sedacího minerálního termálního bazénu (12 m x 12 m), jehož součástí jsou také 2 samostatná střediska: Thai Relax Centrum (thajské masáže) a Vitální svět Wellnea (vnitřní sedací vířivý bazén až pro 25 osob (12 x 12 m, 32°C), vířivka pro 6 osob, finské a parní sauny, ochlazovací bazének, relaxační Duo vana pro 2 osoby, tepidárium, masáže, solárium, oddechová zóna.
LH Rubín, moderní pokoje kategorie Standard, se sprchou a WC, TV+SAT, lednička s minibarem, telefon a balkon.
LH Smaragd, pokoje kategorie Standard, se sprchou/vanou a WC, TV+SAT, lednička, telefon a balkon.

Doprava

z Prahy cca 500 km, z Brna 290 km a z Ostravy cca 260 km.

 

→ Přejít na 91 termínů dovolené Dudince - Lázeňské hotely Smaragd/Rubín***, prodloužený léčebný víkend
v cenách od 5 600 Kč do 5 880 Kč