Indie a Maledivy

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Maledivy
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letecká doprava Prahy - Dillí a zpět, včetně letištních tax
doprava mikrobusem v Indii
5x nocleh v hotelu 3* v Indii (2-lůžkové pokoje)
4x nocleh v hotelu 3* na Maledivách / Male
9x snídaně
4x plná penze v resortu na Maledivách
služby místního a českého průvodce
transfer rychlolodí z letiště do hotelu na Maledivách
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění
vízum do Indie 2.500 Kč
vstupné (orientačně): hrobka Humayuns 500 Rs,Taj Mahal 1250,00 Rs, Amber Fort 500,00 Rs, Hawal Mahal 100,00 Rs, Červená pevnost 250,00 Rs, projížďka rikšou v New Delhi 150 Rs
zobrazit 1 termín
Říjen 2018
zobrazit 1 termín
Duben 2019
zobrazit 1 termín
Říjen 2019
 

Popis zájezdu

Tento zájezd kombinuje poznání nejzajímavějších památek Indie, včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu a pobyt na jednom z nejkrásnějších souostroví - Maledivách.

Program zájezdu

0. den

1. den: V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Dillí. 2. den: V ranních hodinách přílet do Dillí (Delhi). Dopoledne první část prohlídky Dillí. Zastávka u Qutub Minar (nejvyšší kamenný minaret na světě). Dále procházka kolem Indian Gate (Brána Indie), prezidentského paláce a vládních budov v New Delhi. Odpoledne prohlídka hrobky Humayuns (památka Unesco). Později odpoledne ubytování v hotelu. Volno, aklimatizace. 3. den: Dopoledne přejezd z Dillí do Agry. Prohlídka Velké červené pevnosti v Agře a slavného Taj Mahal. Tento nádherný palác byl postaven císařem Shah Jahan na památku své ženě Mumtaz Mahal. Nocleh v Agře. 4. den: Dopoledne přejezd z Agry do Jaipuru. Po cestě zastávka v opuštěném městě Fatehpur Sikri. Město, které zůstalo dokonale zachováno, je mistrovským dílem z pískovce, jehož odstíny postupem dne hrají jemnými růžovými a rudými odstíny. 5. den: Celodenní prohlídka Jaipuru, nazývaného také jako Růžové město. Během prohlídky navštívíte pevnost Amber Fort (vyjížďka na pevnost v džípech či slonech), městský palác, starou observatoř, exotický Hawal Mahal nebo-li "paláce větrů" aj. Nocleh v Jaipuru. 6. den: Dopoledne odjezd z Jaipuru do Dillí. Odpoledne druhá část prohlídky Dillí. Ve Starém Dillí navštívíme největší mešitu Jama Masjid z r.1658. Dále navštívíte Červenou pevnost (Red Fort), jejíž mohutné zdi z červeného pískovce s mnoha věžičkami a baštami ční nad širokým příkopem v severovýchodní části původního Šáhdžahánábádu. Večer ubytování v hotelu. 7.den: Snídaně a transfer na letiště v Dillí, odlet na Maledivy. Po příletu transfer rychlolodí do hotelu. 8.- 10.den: Dle volby ubytování: Pobyt u moře, koupání v průzračných vodách Indického oceánu, překrásné bílé pláže, bohaté možnosti vodních sportů. Nebo pobyt v hlavním městě Male. 11.den: Transfer na letiště a odlet z Malediv zpět do Prahy. Přílet ve večerních hodinách.

 

→ Přejít na 3 termíny dovolené Indie a Maledivy
v cenách od 57 990 Kč