Portugalsko - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Portugalsko
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letecká doprava Praha - Lisabon a zpět, včetně letištních tax
autokarová doprava v Portugalsku
7x nocleh
7x snídaně
3x večeře
služby průvodce
Cena nezahrnuje: komplexní pojištění: 480 Kč
vstupné (orientačně): klášter Belem - 12,00 EUR, Coimbra - univerzita - 10,00 EUR, kostel sv. Kříže - 2,50 EUR, Batalha - 6,00 EUR, Belém Tower 6,00 EUR, Sintra královský palác 10 EUR, Tomar hrad 6,00 EUR, muzeum Évora 4,00 EUR, plavba loďkami mezi útesy 15,00 EUR
zobrazit 1 termín
Květen 2019
 

Popis zájezdu

Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami.

Program zájezdu

0. den

1. den: Ve večerních hodinách odlet z ČR do Portugalska. Transfer do hotelu, ubytování v hotelu. 2. den: Lisabon - dopoledne první část prohlídky metropole Portugalska s nejvýznamnější památkou klášterem Sv. Jeronýma v Belemu. Sintra - královské město, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. Prohlédnout si můžete královský palác i maurský hrad. Cabo da Rocca - nejzápadnější výběžek Evropy. Večer příjezd do Fatimy známého poutního místa. Nocleh. 3. den: Batalha - pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. Alcobaca - starobylé městečko s klášterem P.Marie. Tomar - historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století. Přejezd na sever Portugalska. Nocleh. 4. den: Dopoledne prohlídka přístavního města Porto, známého svým vinařstvím (portské). Coimbra - univerzitní město, první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita s proslulou knihovnou. Nocleh. 5. den: Dopoledne příjezd do Lisabonu. Prohlídka historického centra, čtvrti Alfama aj. Nocleh. 6. den: Évora - historické centrum je na seznamu památek UNESCO. Odpoledne přejezd na nejnavštěvovanější portugalské pobřeží - Algarve. Krátká zastávka na pobřeží u Carvoeira, procházka kolem útesů Praia Marinha. Nocleh. 7. den: Algarve - jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva Cabo de San Vincente - nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u Lagosu. Nocleh. 8. den: Dopoledne odlet z Portugalska zpět do ČR.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Portugalsko - letecky
v cenách od 25 990 Kč