Singapur a Bali

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Singapur
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letenku Praha - Singapur - Denpasar - Praha, včetně všech poplatků a tax
6x nocleh v hotelu 4* (2-lůžkový pokoj)
6x snídani
transfery letiště - hotel - letiště
3x výlet dle programu
služby českého delegáta
Cena nezahrnuje: odletový poplatek (platí se na letišti) - 20 USD
zobrazit 1 termín
Září 2018
 

Popis zájezdu

Tento pobytově - poznávací zájezd je určen především těm turistům, kteří vyhledávají kombinaci odpočinku u moře s poznáváním zajímavých míst. Navštívit tak můžete světovou metropoli Singapur a překrásný ostrov a plážovou destinaci Bali.

Singapur je nejvyspělejší metropolí jihovýchodní Asie. Leží 130 km nad rovníkem v příznivém tropickém klimatu na nejjižnějším cípu Malajského poloostrova. Indonéský ostrov Bali proslavily především jeho překrásné pláže. Ale zároveň je zde i řada dalších zajímavých míst spojených s touto exotickou destinací - starobylé chrámy, přírodní rezervace s nádhernou tropickou faunou i florou a také tradiční kultura.

Stravování

V základní ceně je zahrnuta snídaně. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní turistické destinace, je nabídka stravovacích služeb velmi pestrá.

Ubytování

Ubytování v hotelu 4*.

Program zájezdu

0. den

1. den: Odlet z Prahy do Singapuru. 2.den: Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Aklimatizace a odpočinek po cestě. Podvečerní procházka centrem (Orchad Road) - seznámení se Singapurem. 3. den: Celodenní prohlídka Singapuru. Procházka čínskou, indickou a arabskou čtvrtí i starou koloniální částí Singapuru s budovou parlamentu, Národního muzea a katedrálou. Návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí. 4. den: Odlet ze Singapuru do Denpasaru na Bali. Transfer do hotelu v letovisku Kuta. Možost koupání na blízké pláži. 5.- 7. den: Relaxace a koupání v přímořském letovisku Kuta. Během pobytu se uskuteční 3 výlety: Mengwi - Alas Kedaton - Tanah Lot Během výletu si prohlédnete chrám Mengwi, který patří mezi největší chrámy na Bali. Královský chrám pochází již z 18. století. Dále navštívíte Kedaton - opičí přírodní rezervaci. Na závěr výletu vás čeká západ slunce u Tanah Lot - chrámu z 16. století ležícím na útesu v jihozápadní části ostrova cca 30 km od Denpasaru. Chrám je častým cílem hinduistů, kteří sem přicházejí uctít bohy moře. Za odlivu je možné dostat se k chrámu pěšky. Na jeho siluetu rýsující se oproti zapadajícímu slunci na malé skále v moři se nedá zapomenout. Tajemné údolí řeky Petanu Výlet do oblasti Kintamani, jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí Bali s aktivní sopkou Mount Batur a jezerem Batur. Navštívíte sloní jeskyni Goa Gajah, muzeum Purkabala, kávovou plantáž Rempah, chrám Pura Penatran Sasih. Kehen - Panglipuran - Kertagosa Výlet vás zavede k chrámu Kehen, který je jedním z nejstarších na Bali. Dále navštívíte tradiční vesničku Penglipuran s překrásnou architekturou a Kertagosu, starý justiční palác v královském městě Klungkung. 8. den: Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Bali. 9.den: Přílet do Prahy.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Singapur a Bali
v cenách od 45 990 Kč