Bali - Novotel Benoa Bali ****+

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Indonézie Bali Tanjung Benoa
Ubytování: Novotel Benoa Bali
Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: All Inclusive
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena nezahrnuje: Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže
zobrazit 2 termíny
Srpen 2018
zobrazit 5 termínů
Září 2018
zobrazit 3 termíny
Říjen 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Poloha: hotel v severní části poloosrova Tanjung Benoa, přímo u pláže (při odlivu ztížené podmínky k plavání). V okolí řada místních restaurací, nákupní možnosti, ale hotel je umístěn v klidné části. Spojení s Nusa Dua shuttle busem. Transfer z letiště cca 40 minut.

Vybavení: designový mix balijské a moderní architektury uprostřed tropické zahrady. Hotel je rozdělen místní silnicí na dvě části, prostorné lobby s recepcí, bar, hlavní restaurace, plážová restaurace, 2 bazény s lehátky a slunečníky, fitness, stolní tenis, animační programy, WiFi.

Doporučujeme: Doporučujeme : Hotel s typickou balijskou architekturou, kvalitními službami a ideální polohou, vhodný pro všechny věkové kategorie, zařazen mezi design hotely, příjemné vybavení, oblast je klidnější, přesto zde naleznete dostatek zábavy a nákupních možností.

Obsazení : XX / XXX

Pro děti : dětský klub.

Internet : WiFi zdarma na pokojích i na veřejných místech.

Stravování

snídaně, za příplatek all inclusive

Snídaně : bufetová

All inclusive : plná penze formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne, vybrané koktejly, odpolední káva a čaj, zákusky, občerstvení během dne.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje, klimatizace, koupelna, WC, telefon, minibar, SAT/TV, vařič kávy a čaje, vysoušeč vlasů, trezor zdarma, balkon nebo terasa, WiFi.

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Bali - Novotel Benoa Bali ****+
v cenách od 52 840 Kč do 55 750 Kč