Hotel Hampshire Theatre District 3*, Amsterdam - letecky

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Holandsko Amsterdam
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Přílety: Praha
Cena zahrnuje: letecká doprava Praha - Amsterdam a zpět
2x nocleh v hotelu
2x snídaně
Cena nezahrnuje: městský poplatek
místní transfery
komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy) + 150 Kč
zavazadla k odbavení
služby průvodce či delegáta CK
vstupné do objektů
zobrazit 2 termíny
Říjen 2018
zobrazit 4 termíny
Listopad 2018
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2018
zobrazit 1 termín
Leden 2019
 

Popis zájezdu

Jméno Amsterdam pochází ze dvou slov, první - Amstel - je řeka, na níž město stojí, druhé znamená hráz, jíž středověcí holanďané přehradili cestu vodě, aby měli své město kde postavit. Ale to je jediná hráz, na niž v Amsterdamu narazíte. Je to otevřené a kosmopolitní město, kde neplatí téměř žádná tabu. K jedinečnému koloritu města patří davy turistů, kteří si užívají zdejší svobodnou atmosféru a možná zajdou i do coffeeshopu. Kontrastem ke shonu hlavních tříd jsou tichá, romantická zákoutí starého města, kanály lemované měšťanskými domy nebo oku lahodící barevná krása květinových trhů. Málokteré město na světě má tolik různých muzeí a galerií jako právě Amsterdam. Souvisí to určitě s bohatstvím země ve středověku. Být mecenášem umění patřilo v Holandsku k dobrému tónu ve společnosti. Amsterdam je město postavené na vodě, a tak i žije. Na zdejších kanálech - Grachtech - najdete více než 2000 obytných lodí a hausbótů.

Stravování

V ceně zájezdu je 2x snídaně.

Ubytování

Hotel Hampshire Theatre District 3* nabízí pokoje ve 3 historických měšťanských domech, jen 5 minut chůze od náměstí Leidseplein. Klientům je k dispozici wi-fi zdarma ve veřejných prostorách a doprava na letiště. Pokoje jsou standardně vybavené TV a psacím stolem, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou. Hotel je vzdálen 10 minut chůze od náměstí s Van Goghovým muzeem a koncertní halou.

Zájezd je určen pro individuální turisty. Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky. V nabídce zájezdu jsou zpravidla kalkulovány nejlevnější ceny letenek do Amsterdamu (časy letů se zobrazí pokud v cenové tabulce kliknete na "podrobnosti").

 

→ Přejít na 10 termínů dovolené Hotel Hampshire Theatre District 3*, Amsterdam - letecky
v cenách od 7 390 Kč do 11 100 Kč