Florida - Miami Tropický Ráj S Příchutí Karibiku

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
USA Florida
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, 8 x ubytování na hotelu ***, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH - Ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech ***. - Celodenní výlet na kouzelný KEY WEST po jedinečné Oversea Highway přes 43 ostrovů jižní Floridy - Speciální cenová nabídka s platností do odvolání - Neváhejte !!!!
Cena nezahrnuje: Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA. - Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 75 $ - Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 80$. Tipy a vstupy. - Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy - Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$, - Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ - Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy - Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den - Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět - Odbavené zavazadlo do 23 kg kolem 2.500 Kč dle ceníku letecké společnosti
zobrazit 1 termín
Únor 2019
zobrazit 1 termín
Březen 2019
 

Popis zájezdu

Popis

Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy: INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU OFICIÁLNÍ  ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA Průvodce vyplněním žádosti ESTA Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.   VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.   V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA. Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn...). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.Odlet z Prahy může být realizován již ve večerních hodinách předcházejících dni odletu. V takovém případě bude přílet na Miami dříve a klienti zde budou mít více času.

Možnost prodložit si pobyt : Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy (s přestupem), přílet do Miami. Transfer z letiště na hotel v oblasti Miami Beach. Ubytování. V podvečer procházka s průvodcem po Miami Beach, uvidíte nádherně barevně osvětlené, vyhlášené Art Deco Distrikt -  je to více než 900 různě zbarvených budov stavěných v Art deco stylu. Tato čtvrť je pýchou a symbolem South Beach – jižní zóny Miami Beach, známé svým bohatým nočním životem.

2. den

Celodenní osobní volno v Miami Beach k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami.

3. den

Vydáme se poznávat srdce Miami – Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu, palmami lemovaným kolonádám se spoustou obchodů, barů a restaurací. Downtown v jeho plné kráse poznáme tak, že se projedeme Metromoverem  - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města.  Pak přijde na řadu pěší procházka, budete moci obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu, impozantní budovu Henry Flagler’s Royal Palm Hotelu, Bayfront Park Amfiteatre, Freedom Tower, Brickell City Center. Nezapomenutelným zážitkem bude procházka po Byaside Marketplace s jeho butiky a bary navazující na zátoku a přístav. Moderním vzdušným metrem se dostaneme i   do Financial Distriktu a k Freedom Toweru. Návrat na hotel, volno na plážích Miami Beach.

4. den

Fakultativní výlet do přírodního parku Everglades nebo osobní volno na koupání. Pojedeme asi 120 km jižně od Miami, necelé dvě hodiny jízdy jižní Floridou do pravé tropické divočiny o rozloze 6 105 km2. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny plné krokodýlů, hadů, vodních ptáků, kapustňáků nebo pum. Budete mít možnost projet se po hladině zdejší vodní džungle na hydrogliseru – vznášedle, a obdivovat unikátní přírodu. Navštívíme také aligátoří farmu.

5. den

Budeme poznávat další části  Miami - Litle Havana - zde se  budete cítit opravdu jako na Kubě, ovšem před příchodem Fidela Castra. Unikátní barevné kubánské domy, kostely, restaurace, kubánské bary. Vše je tady živé, pestré, energické, temperamentní. Zážitkem je ochutnat místní kubánské speciality. Oblast kolem Calle Ocho, bude místem kde si opravdu pochutnáte na místních picadillo, pastelito s goyave, mariquitas – čipsech z banánů… Tento den budete mít možnost poznat i Coconut Grove – lemující zátoku Biscayne vznikl kolem roku 1800, díky bohémskému způsobu života se mu začalo říkat „město bohémů na laguně“. Dnes je toto místo v blízkosti Miamské Univerzity vyhledáváno pro svou neformální atmosféru, parky, obchodní galerie, promenády lemované butiky a kavárnami. Návrat na hotel a volno na plážích Miami Beach.

6. den

Fakultativní výlet na nejižnější místo Floridy – Key West - kde se setkává Atlantik s vodami Mexického zálivu, s řadou ostrovů a ostrůvků, které tvoří unikátní přírodní scenerii. Být na Floridě a nezažít Florida Keys, ostrovy Key Largo, Tavernier, Plantation Key, Windley Key, Islamorada, Long Key, Vaca Key, Duck Key, Marathon či Key West, je opravdu hřích. Cesta po mostech klenoucích se nad mořem, které spojují pás 13 kilometrů tvořených jednotlivými tropickými ostrovy, vás dovede až na Key West, kde se natáčela celá řada filmů.  Zastavíme se u domu Ernest Hemingwaye, na Mallory Square, u bodu odkud je na Cubu pouhých 145 km. Program počítá i se slavnou Duval Street, vyhlášenou díky svým restauracím, barům a neformální atmosférou. Ti, kteří nebudou mít zájem o tento výlet, budou mít osobní volno na koupání.

7. den

Osobní volno na plážích Miami Beach

8. den

Osobní volno před odletem dle časových dispozic. Přesun na letiště v Miami, odlet zpět.

9. den

Návrat do Prahy. Nutno počítat s časovým posunem

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Florida - Miami Tropický Ráj S Příchutí Karibiku
v cenách od 29 990 Kč do 35 990 Kč