Visegrád - Thermal Hotel Visegrád, 7 nocí, sleva 7=6, bazény a sauny celý rok

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Budapešť a okolí Visegrád
Ubytování: Thermal Hotel Visegrád
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování v ½ lůžkovém pokoji s výhledem do parku
7x polopenze formou bufetových stolů
zapůjčení županu
volný vstup do Wellness centra a termálního bazénu včetně Saunového světa
volný vstup do fitness
WiFi připojení k internetu
parkování.
Cena nezahrnuje: příplatek za 1/1 pokoj na dotaz
zobrazit 3 termíny
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

polopenze formou bohatých bufetových stolů.

Ubytování

2- lůžkový pokoj, Standard se sprchou a WC, TV+SAT, minibar, rádio, telefon, trezor, balkon. Možnost umístění pouze 1 přistýlky a 1 dětské postýlky. Pokoje s výhledem do parku, pokoje s výhledem na Dunaj za příplatek 210 Kč/osoba/noc.
Rodinný pokoj, průchozí dva 2- lůžkové pokoje s kompletním příslušenstvím. Minimální obsazenost jsou 2 dospělé osoby + 2 děti.

Popis

Vlastní lázně s několika bazény včetně termálního - v županu přímo k bazénům.
Krásná přírodní oblast Dunajského oblouku.
Blízko Ostřihom, Szentendre a Budapešt.

Dítě do 6 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Vhodné pro rodiny s dětmi - NEMO tour TIP.

Rekreační Pobyty v 4* hotelu: 8 dní/7 nocí ve slevě 7=6 včetně prázdnin (sleva v cenách již zohledněna), libovolné nástupy po celý rok. V ceníku uvedené pouze pobyty s nástupem v SOBOTU nebo NEDĚLI. Sleva neplatí v období svátků a Velikonoc.
V ceně polopenze, vstup do hotelových lázní - včetně termálního bazénu a saun. Navíc ZDARMA: parkování v areálu hotelu (za poplatek jen garáž).

V době svátku speciální ceny-bez slev: 15.03.-18.03., 30.03.-02.04. (Velikonoce), 28.04.-01.05., 19.05.-22.05., 18.-08.-21.08., 20.10.-23.10., 01.11.-04.11.2018.

Hotel Thermal Visegrád**** se tyčí nad jedním z meandrů Dunaje, v klidném a příjemném prostředí nedaleko obce Visegrád, v malebné krajině Dunajského oblouku, v samém sousedství lesoparku Pilis. Od centra Budapešti je vzdálený 40 km. K dispozici je restaurace Duna s letní terasou a tradiční maďarskou i mezinárodní kuchyní, drink bar Topáz, bazénový bar Aquamarine, pivnice Lepence, výtah, dětský koutek, fitness, uzavřené hotelové venkovní parkoviště (v ceně) i podzemní garáže (za poplatek, 5 €/noc). Velmi pěkné WELLNESS CENTRUM zahrnuje: vnitřní a venkovní vyhřívaný zážitkový bazén (27-32°C), termální bazén (34-37°C), vyhřívaný venkovní plavecký bazén (dle počasí, délka 20 m, 26-28°C), dětský bazén (30°C), letní venkovní bazén se sluneční terasou. Součástí centra je také tepidárium a Saunový svět (finské sauny s chladícími bazénky, aroma kabina, zážitkové sprchy, ledová fontána). Součástí hotelu je také terapeutické oddělení, oddělení péče o pleť a vlasy, také fitness velmi dobře vybavené nejmodernějšími posilovacími přístroji. Velmi dobře vybavené fitness. Pobyt se psem je povolen (za poplatek cca 15 €/den). WiFi připojení k internetu zdarma.
Koupání: vnitřní a venkovní bazény hotelového Wellness Centra.

Visegrád a malebný Dunajský ohyb
Až budete přijíždět od Budapešti nebo od slovenských hranic a Ostřihomu (jen 25 km), kde se nachází největší katedrála v Maďarsku, nespouštějte oči z hor na západě, abyste nepropásli první pohled na pevnost a ochranné hradby historického sídla uherských králů – Visegrádu, který je usazený mezi kopci a Dunajem obloukovitě se stáčejícím na sever. Více v Popisu destinace....

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Visegrád - Thermal Hotel Visegrád, 7 nocí, sleva 7=6, bazény a sauny celý rok
v cenách od 10 000 Kč