Bükfürdö - Hotel Répce Gold, 4 noci, nástup v NE a PO za zvýhodněnou cenu, termály zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Západní Maďarsko Bükfürdő
Ubytování: Répce Gold
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování v 2- lůžkovém pokoji s možností přistýlky
4x polopenze formou bufetových stolů
volný vstup do hotelového wellness ostrova
zapůjčení županu
účast na hotelovém sportovním programu
parkování
WiFi na pokoji a v lobby baru.
Dále v ceně pobytu 4 noci:
4x volný vstup do termálních lázní Bükfürdö-do I.zóny (zážitková část za příplatek cca 8 Eur/den).
zobrazit 6 termínů
Listopad 2017
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Hotel propojen chodbou s termálními lázněmi - v županu přímo k bazénům. Vhodné pro rodiny i s nejmenšími dětmi - dítě do 3 let zdarma. Vlastní hotelové Wellness včetně bazénu a sauny zdarma. NEMO tour TIP.

Rekreační pobyty 5 dní/4 noci, s nástupním dnem v NEDĚLI nebo PONDĚLÍ ve zvýhodněných cenách. Ostatní pobyty včetně víkendů za vyšší ceny.

SPECIÁLNÍ CENY bez slev v svátečním období a období prázdnin v ČR, minimálně pobyt na 3 noci.
Jedná se o následující období: 02.06.-05.06., 01.07.-31.08.2017.

Hotel Répce Gold**** s přímým vstupem do areálu lázní je situován v klidném prostředí areálu Bükfürdö a nabízí komfortní ubytování za přijatelné ceny. Krytá a vytápěná chodba spojuje hotel s areálem termálních lázní. V hotelu je k dispozici klimatizovaná restaurace s letní terasou, lobby bar, WELLNESS OSTROV (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirpool a parní kabina, ledová sprcha), posilovna, masáže, solárium, dětský koutek, biliár, šipky, kosmetika, manikúra a pedikúra. Nedaleko je golfové hřiště (18 jamek), tenisový kurt, možnost jízdy na koni a výletů v kočáře.
Koupání: vnitřní hotelový bazén v rámci hotelového Wellness Ostrova, termální areál lázní Bükfürdö (propojen s hotelem krytou spojovací chodbou).

Městečko Bük a nedaleký lázeňský areál Bükfürdö patří k nejoblíbenějším maďarským lázním. Termální areál koupališť s vodní plochou 5200 m2 se nachází 2 km od centra obce Bük a nabízí koupání v 30 krytých i otevřených bazénech s termální i normální vodou. Zdejší zásaditá hydrouhličitanová léčivá voda jedinečného složení, s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru, má na lidský organismus ojediněle příznivý vliv a používá se k inhalacím i k pitné kúře. ... Podrobněji v "Popisu destinace".

Stravování

snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů.

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, minibar, telefon, klimatizace, balkon. Možnost přistýlky. WiFi připojení k internetu na pokoji a také v lobby baru. Možnost přistýlky.

Doprava

Vzdálenost z Prahy = 450 km, z Brna = 250 km, z Ostravy 390 km.

 

→ Přejít na 19 termínů dovolené Bükfürdö - Hotel Répce Gold, 4 noci, nástup v NE a PO za zvýhodněnou cenu, termály zdarma
v cenách od 6 500 Kč do 7 990 Kč