Orlando, Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
USA Florida Orlando
Ubytování: Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk
Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Bez jídla
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: leteckou přepravu a letištní taxy
7x nocleh v hotelu dle výběru
Cena nezahrnuje: zpáteční transfer 1.200-1.500,- Kč/os
fakultativní výlety
vstupní autorizaci do USA. Žádáte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov
zobrazit 1 termín
Listopad 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně (za poplatek)

Ubytování

Vybavení pokojů: TV, CD s MP3, telefon, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, minibar, kávovar, klimatizace, žehlící souprava, internet za poplatek $10/den), trezor, noviny

Popis

Každý rok zamíří do Orlanda neuvěřitelných 25 milionů turistů – tedy zdaleka nejvíce v celých USA. Tohle klokotající centrum zábavy malých i velkých nemá ve světě obdoby. Disney World, Universal Studios, Mořský svět – to je pouze stručný výčet z mnoha tématických parků a jejich nesčetných atrakcí a lákadel, které slibují vyplnit i ty nejtajnější dětské sny ze světa pohádek, filmů a fantazie.

Jezera a golfová hřiště – takové je okolí tohoto luxusního 14 patrového hotelu s celkem 582 pokoji. Nachází se v blízkosti komplexu Sea World, kam - stejně jako do Universal City a Disney World – nabízí svozy (za poplatek).

Vybavení: 11 restaurací a barů, obchody, venkovní vyhřívaný bazén, vířivka, dětský bazén, sauna, obchodní centrum, směnárna, bankomat, dětský klub, prádelna, parkování za poplatek $20/den

Sport a zábava: fitness, masáže, golf, běžecká dráha, wellness, tenis

PRODLOUŽENÍ: pobyt v Orlandu lze výhodně připojit ke všem poznávacím zájezdům pro USA či zkombinovat s pobytem v Miami, Naples, St. Petersburgu či jiné koupací destinaci na Floridě.

PRONÁJEM VOZU: v Orlandu Vám můžeme zajistit pronájem vozu s plným pojištěním: od 5.300,- Kč/týden

Program zájezdu

1. den

PRAHA - ORLANDO: Odlet z Prahy do Orlanda. Po příletu půjčení vozu (doporučujeme) nebo transfer do vybraného hotelu v Orlandu.

2. den

POBYT U MOŘE: Pobyt ve vybraném hotelu v Orlandu. Návštěva některého z tematických parků jako je disney World, Sea World (vodní svět) nebo Universal Studios s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Z Orlanda lze rovněž snadno podniknout výlet na raketodrom Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral a nedalekou pláž Cocoa Beach, případně si udělat výlet do St. Petersburgu a Tampy a navštívit některou z vyhlášených pláží u Mexického zálivu.

8. den

ORLANDO - PRAHA: V odpoledních hodinách odlet do Prahy.

 

→ Přejít na 2 termíny dovolené Orlando, Ritz Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk
v cenách od 62 990 Kč