Mariánské lázně - Hotel Vltava, Rekreační pobyt 4 nebo 5 nocí, bazén zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Mariánské Lázně
Ubytování: Vltava
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x nebo 5x ubytování v pokoji Komfort nebo Komfort s výhledem na město
4x nebo 5x snídaně formou bohatých bufetových stolů
uvítací nápoj
volný vstup do hotelového bazénu s whirpoolem
volný vstup do sauny a fitness
minerální pitná kúra
Navíc ZDARMA: internetový koutek, WiFi, pravidelné přednášky a kulturní programy, slevová karta Marienbad Kur+Spa Card.
Cena nezahrnuje: 1/1 pokoj za příplatek - na dotaz
zobrazit 8 termínů
Listopad 2017
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Vše pod jednou střechou, lázeňský resort - hotely Vltava/Berounka.
Procedury z přírodních léčivých zdrojů, vlastní Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Letní terasa s lehátky a slunečníky. Krytý bazén se saunou a whirpoolem - zdarma. NEMO tour TIP.

Rekreační pobyty 5 dní/4 noci nebo 6 dní/5 nocí, nástupy lze objednávat i jinak, než je uvedeno v ceníku - na dotaz v CK. Snídaně a vstup do hotelového bazénu v ceně.

Karta výhod – Marienbad Kur and SpaCard slevy na služby a do obchodů. Např. volný vstup do bazénů v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly. Mezi další výhody patří např. volné vstupy na různé lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, zdarma různé propagační materiály společnosti, 10% slevy na proceduru (Kryosauna), 10% sleva na vstup do městského muzea atd.

Lázeňský resort Vltava se nachází v klidné části města, na okraji lesoparku, v blízkosti centra lázní a kolonády se Zpívající fontánou. Resort tvoří budovy Vltava a Berounka, které jsou vzájemně propojené koridorem, který umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V hotelu Vltava je k dispozici recepce s lobby barem, výtah, v prvním patře restaurace Regina, letní terasa s lehátky a slunečníky, wellness centrum s bazénem s vířivými proudy, whirpool, sauna, fitness. Přímo v objektu, který je nekuřácký, jsou také ordinace lékařů a léčebné oddělení s komplexní lázeňskou léčbou, procedury z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Přímo v budově hotelu Balbínův minerální pramen s možností pitné kúry.
Koupání: volný vstup do hotelového vnitřního bazénu (6x 12 m) s vířivými proudy, whirpoolem, saunou. Přírodní koupaliště Lido (cca 3 km).

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů a byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého, který zde pomáhá v několika podobách. Podrobněji v popisu destinace...včetně zaměření lázní.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Restaurace Regina, lobby bar, letní terasa. Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Večeře (bufetové) a obědy (servírované, salátový bufet) za příplatek.

Ubytování

KOMFORT****, 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan. Výhled do lesa a do zadního traktu, plochou o něco menší pokoj.
KOMFORT s výhledem - na město****, 2- lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan.
SUITE**** oddělený obývací pokoj a ložnice, se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan a froté pantofle. Cena na dotaz v CK.

 

→ Přejít na 21 termínů dovolené Mariánské lázně - Hotel Vltava, Rekreační pobyt 4 nebo 5 nocí, bazén zdarma
v cenách od 3 880 Kč do 6 150 Kč