Mariánské lázně - Hotel Vltava, Minikúra 3 nebo 4 noci, bazén zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Mariánské Lázně
Ubytování: Vltava
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování v pokoji Komfort nebo Komfort s výhledem na město
3x nebo 4x polopenze
uvítací nápoj
zapůjčení županu
volný vstup do hotelového bazénu s whirpoolem
volný vstup do sauny a fitness
2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur)
minerální pitná kúra
Navíc ZDARMA: internetový koutek, WiFi, pravidelné přednášky a kulturní programy, slevová karta Marienbad Kur+Spa Card.
Cena nezahrnuje: 1/1 pokoj za příplatek na dotaz
zobrazit 7 termínů
Listopad 2017
zobrazit 12 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Vše pod jednou střechou, lázeňský resort - hotely Vltava/Berounka.
Procedury z přírodních léčivých zdrojů, vlastní Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Letní terasa s lehátky a slunečníky. Krytý bazén se saunou a whirpoolem - zdarma. NEMO tour TIP.

Program Minikúra - pobyt 4 dny/3 noci, ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury denně a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Program Minikúra - pobyt 5 dní/4 noci, STŘEDA-NEDĚLE, ČTVRTEK-PONDĚLÍ nebo PÁTEK-ÚTERÝ (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury denně z určeného výběru procedur a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Karta výhod – Marienbad Kur and SpaCard slevy na služby a do obchodů. Např. volný vstup do bazénů v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly. Mezi další výhody patří např. volné vstupy na různé lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, zdarma různé propagační materiály společnosti, 10% slevy na proceduru (Kryosauna), 10% sleva na vstup do městského muzea atd.

Lázeňský resort Vltava se nachází v klidné části města, na okraji lesoparku, v blízkosti centra lázní a kolonády se Zpívající fontánou. Resort tvoří budovy Vltava a Berounka, které jsou vzájemně propojené koridorem, který umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V hotelu Vltava je k dispozici recepce s lobby barem, výtah, v prvním patře restaurace Regina, letní terasa s lehátky a slunečníky, wellness centrum s bazénem s vířivými proudy, whirpool, sauna, fitness. Přímo v objektu, který je nekuřácký, jsou také ordinace lékařů a léčebné oddělení s komplexní lázeňskou léčbou, procedury z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Přímo v budově hotelu Balbínův minerální pramen s možností pitné kúry.
Koupání: volný vstup do hotelového vnitřního bazénu (6x 12 m) s vířivými proudy, whirpoolem, saunou. Přírodní koupaliště Lido (cca 3 km).

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů a byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého, který zde pomáhá v několika podobách. Podrobněji v popisu destinace...včetně zaměření lázní.

Stravování

Snídaně i večeře formou bufetu. Restaurace Regina, lobby bar, letní terasa. Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Obědy případně za příplatek, servírované, salátový bufet.

Ubytování

KOMFORT****, 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan. Výhled do lesa a do zadního traktu, plochou o něco menší pokoj.
KOMFORT s výhledem - na město****, 2- lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan.
SUITE**** oddělený obývací pokoj a ložnice, se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén, župan a froté pantofle. Cena na dotaz v CK.

 

→ Přejít na 19 termínů dovolené Mariánské lázně - Hotel Vltava, Minikúra 3 nebo 4 noci, bazén zdarma
v cenách od 5 100 Kč do 7 820 Kč