Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Minikúra 3 nebo 4 noci, 2 procedury denně

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Mariánské Lázně
Ubytování: Svoboda
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování v pokoji Komfort
3x nebo 4x polopenze
uvítací nápoj
pobyt 3 noci = celkem 6 procedur (z určeného výběru procedur)
pobyt 4 noci = celkem 8 procedur (z určeného výběru procedur)
Navíc ZDARMA: internetový koutek, pravidelné přednášky a kulturní programy, slevová karta Marienbad Kur+Spa Card.
Cena nezahrnuje: parkoviště centrální, od 100 Kč/den
1/1 pokoj za příplatek/noc, na dotaz v CK
zobrazit 18 termínů
Září 2018
zobrazit 25 termínů
Říjen 2018
zobrazit 28 termínů
Listopad 2018
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Restaurace Carlton, lobby bar.

Popis

Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum - vše pod jednou střechou, lázeňský resort s hotely Svoboda, Margareta a Palladio propojené spojovací chodbou.
Procedury z přírodních léčivých zdrojů, Josefův minerální pramen. Skvělá poloha hotelu, blízko kolonády a Zpívající fontány.

Program MINIKÚRA - pobyt 4 dny/3 noci, ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ nebo NEDĚLE-STŘEDA (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur) a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Program MINIKÚRA - pobyt 5 dní/4 noci, STŘEDA-NEDĚLE nebo ČTVRTEK-PONDĚLÍ nebo PÁTEK-ÚTERÝ (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury (z určeného výběru procedur) a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Jedná se např. o tyto procedury: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň...

Karta výhod – Marienbad Kur and SpaCard slevy na služby a do obchodů. Např. volný vstup do rehabilitačních bazénů v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly, Vltava. Mezi další výhody patří např. volné vstupy na různé lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, zdarma různé propagační materiály společnosti, 10% slevy na proceduru (Kryosauna), 10% sleva na vstup do městského muzea atd.

Lázeňský resort Svoboda leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou. Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Paladia krytou spojovací chodbou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou.
V hlavní budově resortu – hotelu Svoboda je restaurace Carlton a lobby bar. K dispozici výtah. Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum, kde jsou také ordinace lékařů: komplexní lázeňská léčba, léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce a další široké spektrum léčebných procedur. Josefův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Koupání: rehabilitační bazény v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava.

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů a byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého, který zde pomáhá v několika podobách. Podrobněji v popisu destinace...včetně zaměření lázní.

Ubytování

Ubytování zajištěno v 99 pokojích kategorie Komfort a Suite.
Společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, WiFi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.
KOMFORT - Svoboda, 2- lůžkový pokoj s vanou nebo sprchou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet (za poplatek), fén.
SUITE, dva propojené pokoje (4 lůžka), se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén.

 

→ Přejít na 78 termínů dovolené Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Minikúra 3 nebo 4 noci, 2 procedury denně
v cenách od 4 920 Kč do 9 100 Kč