Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Minikúra 3 nebo 4 noci, 2 procedury denně

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Západočeské lázně Mariánské Lázně
Ubytování: Svoboda
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování v pokoji Komfort
3x nebo 4x polopenze
uvítací nápoj
pobyt 3 noci = celkem 6 procedur (z určeného výběru procedur)
pobyt 4 noci = celkem 8 procedur (z určeného výběru procedur)
Navíc ZDARMA: internetový koutek, pravidelné přednášky a kulturní programy, slevová karta Marienbad Kur+Spa Card.
Cena nezahrnuje: parkoviště centrální, od 100 Kč/den
1/1 pokoj za příplatek/noc, na dotaz v CK
zobrazit 23 termínů
Červen 2018
zobrazit 25 termínů
Červenec 2018
zobrazit 29 termínů
Srpen 2018
zobrazit 25 termínů
Září 2018
zobrazit 25 termínů
Říjen 2018
zobrazit 28 termínů
Listopad 2018
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně i večeře formou bohatého bufetu. Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Restaurace Carlton, lobby bar.

Popis

Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum - vše pod jednou střechou, lázeňský resort s hotely Svoboda, Margareta a Palladio propojené spojovací chodbou.
Procedury z přírodních léčivých zdrojů, Josefův minerální pramen. Skvělá poloha hotelu, blízko kolonády a Zpívající fontány.

Program MINIKÚRA - pobyt 4 dny/3 noci, ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ nebo NEDĚLE-STŘEDA (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur) a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Program MINIKÚRA - pobyt 5 dní/4 noci, STŘEDA-NEDĚLE nebo ČTVRTEK-PONDĚLÍ nebo PÁTEK-ÚTERÝ (uvedeno v ceníku). Nástupy lze objednávat i jinak, libovolně během celého týdne. Polopenze a 2 léčebné procedury (z určeného výběru procedur) a k tomu navíc Zdarma další bonusy.
Jedná se např. o tyto procedury: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň...

Karta výhod – Marienbad Kur and SpaCard slevy na služby a do obchodů. Např. volný vstup do rehabilitačních bazénů v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly, Vltava. Mezi další výhody patří např. volné vstupy na různé lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, zdarma různé propagační materiály společnosti, 10% slevy na proceduru (Kryosauna), 10% sleva na vstup do městského muzea atd.

Lázeňský resort Svoboda leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou. Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Paladia krytou spojovací chodbou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou.
V hlavní budově resortu – hotelu Svoboda je restaurace Carlton a lobby bar. K dispozici výtah. Nové léčebné oddělení Palladio Spa Centrum, kde jsou také ordinace lékařů: komplexní lázeňská léčba, léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce a další široké spektrum léčebných procedur. Josefův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Koupání: rehabilitační bazény v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava.

Mariánské Lázně jsou nejmladší západočeské lázně s velkým množstvím minerálních pramenů a byly obdařeny tajemnou silou oxidu uhličitého, který zde pomáhá v několika podobách. Podrobněji v popisu destinace...včetně zaměření lázní.

Ubytování

Ubytování zajištěno v 99 pokojích kategorie Komfort a Suite.
Společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, WiFi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.
KOMFORT - Svoboda, 2- lůžkový pokoj s vanou nebo sprchou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet (za poplatek), fén.
SUITE, dva propojené pokoje (4 lůžka), se sprchou nebo vanou a WC, TV, telefon, minibar, WiFi internet, sejf, fén.

 

→ Přejít na 168 termínů dovolené Mariánské lázně - Hotel Svoboda, Minikúra 3 nebo 4 noci, 2 procedury denně
v cenách od 4 920 Kč do 9 100 Kč