Lázně Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda, Wellness Pohoda, 3 noci, výhodně

Celkové hodnocení zájezdu:
3.5 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Česká republika Jižní Čechy Třeboň
Ubytování: Zlatá Hvězda
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 3x ubytování
3x snídaně
1x welcome drink na pokoj 0,375 l sektu
1x rašelinový termoobklad
1x ruční masáž zad a šíje
1x whirpool
1x infrasauna
1x aromaterapeutická bublinková koupel.
zobrazit 6 termínů
Listopad 2017
zobrazit 13 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Výhodná poloha 4* hotelu v historickém centru Třeboně.
Vlastní Wellness Centrum.
Skvělá možnost kombinace relaxace s poznáním historických pamětihodností a krás Třeboňska.
NEMO tour TIP.

Zvýhodněná Wellness Pohoda v Třeboni s 5 procedurami, pobyt 4 dny/3 noci, NEDĚLE - STŘEDA nebo PONDĚLÍ - ČTVRTEK nebo ÚTERÝ - PÁTEK. Pobyt během víkendu ČTVRTEK-NEDĚLE nebo PÁTEK-PONDĚLÍ.

Hotel Zlatá Hvězda**** se nachází přímo na náměstí v historickém centru města, nedaleko zámku, jen cca 400 m od Bertiných lázní a necelé 2 km od lázní Aurora. K dispozici je elegantní restaurace a letní zahrádka, lobby bar, 2 bowlingové dráhy v hotelovém bowling baru, internet v recepci hotelu. Vlastní hotelové WELLNESS CENTRUM: whirpool pro 4 osoby, finská sauna, infrasauna, aromaterapeutické perličkové koupele, rašelinové termoobklady a koupele, různé druhy masáží (ruční částečné i celkové), lymfatické masáže, masáže lávovými kameny, konopná masáž s koupelí, celotělový peeling. Procedury zajištěny přímo v hotelovém WELLNESS CENTRU. Možnost zajištění dalších procedur v nedalekém lázeňském komplexu Bertiny lázně nebo lázní Aurora. Doporučujeme prohlídku zámku a pivovaru s ochutnávkou místního kvasnicového piva. Nabízí se skvělá možnost kombinace příjemné relaxace a odpočinku s poznáním historických pamětihodností a přírodních krás CHKO Třeboňsko. Parkování: cca 300 m od hotelu (placené parkoviště, bez záruky cca 150 Kč/noc). Příjezd k hotelu k vyložení zavazadel a ubytování je povolen.
Koupání: Bertiny lázně nebo lázně Aurora s aquaparkem AQUA VIVA (vodní svět, dětské brouzdaliště, plavecký bazén aj.).

Starobylé město Třeboň leží v typické malebné jihočeské krajině. Díky velkému množství vodních zdrojů je často nazýváno „městem rybníků“ a „krajem zrcadel“. Lázeňské kolonády, rozlehlé parky, slavný rybník Svět, renesanční zámek, historické jádro města s hradbami...to vše dohromady tvoří neopakovatelnou atmosféru. Více najdete v sekci "Popis destinace".

Stravování

snídaně formou bufetových stolů. Možnost dokoupení večeří nebo obědů v CK (výběr z 3 jídel).

Ubytování

komfortní 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, WiFi připojení, minibar, trezor a fén. Nekuřácké pokoje. Možnost ubytování v DBL pokojích typu SUITE s možností 2 přistýlek.

 

→ Přejít na 19 termínů dovolené Lázně Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda, Wellness Pohoda, 3 noci, výhodně
v cenách od 3 500 Kč do 3 620 Kč