Nízké Tatry/Liptovský Ján - Hotel SOREA MÁJ, Rekreační pobyt, 5 nebo 7 nocí, bazény zdarma

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nízké Tatry
Ubytování: SOREA Máj
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování
5x nebo 7x polopenze
denně volný vstup do krytého hotelového bazénu s termální vodou v rámci provozní doby
WiFi připojení
parkování.
Navíc ZDARMA - pouze v období letní sezóny 24.06.-02.09.2017: denně neomezený vstup na letní venkovní termální koupaliště TERMAL RAJ.
zobrazit 3 termíny
Listopad 2017
zobrazit 1 termín
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Celoroční dovolená v Tatrách.
Krytý hotelový bazén s termální vodou a letní termální koupaliště zdarma. Koupání po celý rok.
Letní kampaň od konce června do začátku září s pestrým programem pro děti i dospělé.


Rekreační pobyt, 6 dní/5 nocí nebo 8 dní/7 nocí - s polopenzí a vstupem do hotelového termálního bazénu v provozních hodinách a v rámci Letní kampaně (24.06.-02.09.2017) neomezeně v rámci provozní doby na letní termální koupaliště s bohatým doprovodným programem a službami (viz dále podrobně).
Rekreační pobyt 6 dní/5 nocí s nástupem v libovolný den, v ceníku uveden pobyt pouze ÚTERÝ-NEDĚLE.
Rekreační pobyt 8 dní/7 nocí s nástupem v libovolný den, v ceníku uveden pobyt pouze NEDĚLE-NEDĚLE.
Navíc ZDARMA u obou pobytů pouze v období letní sezóny 24.06.-02.09.2017: volný neomezený vstup na letní venkovní termální koupaliště v rámci provozní doby, animační programy pro děti i dospělé, 1x týdně posezení při živé hudbě, Jumping.
Bonusy navíc pro klienty ubytované v hotelu SOREA MÁJ: 1) 30% SLEVA do AQUA RELAX centra v hotelu SOREA TITRIS v Tatranské Lomnici, 2) 30% SLEVA do WELLNESS URANIA centra v hotelu SOREA URÁN v Tatranské Lomnici.

Komplexně zrekonstruovaný hotel SOREA MÁJ*** je situován v překrásné scenérii NP Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 m při vstupu do Jánské Doliny, která končí nejvyšším vrcholem Nízkých Tater – Ďumbierem (2.040 m.n.m.). K dispozici je restaurace, denní aperitiv bar, kavárna, vnitřní bazén s termální vodou (25 x 12 m, 28°C), sauna, fitness, vířivka, úschovna a půjčovna horských kol, stolní tenis, biliár, JUMPING centrum - cvičení na profitrampolínách, dětský koutek. V hotelu lze dokoupit různé relaxační procedury a masáže. Součástí areálu je také termální koupaliště TERMAL RAJ s přírodním termálním pramenem Rudolf a teplotou vody 26-28°C.
Koupání: vnitřní hotelový bazén a menší dětský bazének, venkovní letní koupaliště s termální vodou TERMAL RAJ - plavecký bazén (50 m x 18 m, hloubka od 80 do 180 cm), dětský bazén, relaxační – regenerační bazén, bazén s fontánou. Venkovní bazény s termální vodou také v nedaleké Bešeňové nebo Tatralandii v Liptovském Mikuláši.

Nízké Tatry.
Termální koupaliště SOREA je součástí hotelu SOREA Máj v Liptovskému Jánu, v lokalitě Nízkých Tater. Areál tvoří venkovní letní termální koupaliště s termální vodou z léčivého pramene Rudolf o teplotě 28°C. Najdete zde plavecký bazén (50 x 18 m), relaxační bazén, dětský bazén. Tato termální voda se využívá na plnění bazénů venkovního i krytého hotelového bazénu. K dispozici minigolf, plážový volejbal, parkování bez poplatku.

Zaměření termálního koupaliště u hotelu SOREA MÁJ:
- žaludeční, střevní i kožní nemoci
- problémy s krevním tlakem
- nemoci pohybového ústrojí, úrazy, zlomeniny

Stravování

Snídaně i večeře formou bufetového stolu.

Ubytování

2- lůžkový pokoj se sprchou nebo vanou a WC, TV+SAT, rádio, telefon. Část pokojů má WiFi připojení k internetu. Možnost přistýlky (jde o standardní rovnocenné lůžko, které tvoří s pevným lůžkem manželskou dvoupostel). Na dotaz rodinný nebo bezbariérový pokoj.

 

→ Přejít na 4 termíny dovolené Nízké Tatry/Liptovský Ján - Hotel SOREA MÁJ, Rekreační pobyt, 5 nebo 7 nocí, bazény zdarma
v cenách od 5 550 Kč do 7 750 Kč