Modra/Harmónia - Hotel Pod Lipou, Účastník dočasně nedostupný aneb Relax v přírodě, delší pobyty

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Bratislavský kraj
Ubytování: Pod Lipou
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování dle zvoleného typu pokoje (Standard** nebo Comfort****)
5x nebo 7x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - menu o 3 chodech, výběrem z hl. jídel
denně 2 hodiny - využívání sportovišť podle vlastního výběru (fotbal, basketbal, tenis, beach volejbal, petanque)
volný vstup do letního venkovního bazénu (červen - září)
Wi-Fi připojení
parkování v areálu.
Navíc ZDARMA: sleva 20% na wellness masáže a sportovní pomůcky.
Cena nezahrnuje: příplatek za 1/1 pokoj/noc - na dotaz
příplatek za 1/2 lůžkový pokoj SIGNATURE ATTIC (pokoj/noc) - na dotaz
příplatek za APARTMÁN/noc - na dotaz
zobrazit 3 termíny
Listopad 2017
zobrazit 6 termínů
Prosinec 2017
 

Popis zájezdu

Popis

Moderní nový hotel rezortového typu v malebném prostředí Karpat, blízko Bratislavy.
V areálu lanové centrum, sportoviště, letní venkovní bazén.
NEMO tour TIP. Novinka 2017 pro Vaší rodinu.


Účastník dočasně nedostupný - Relax v přírodě, na 6 dní/5 nocí v ceníkové tabulce jen pobyty ÚT-NE nebo týdenní na 8 dní/7 nocí s nástupem v SOBOTU nebo NEDĚLI. Nástupy na oba pobyty 5 i 7 nocí však mohou být v libovolné dny po celý rok. Pobyt s polopenzí, využitím sportoviště dle vlastního výběru - 2 hodiny denně, vstup do letního venkovního bazénu (červen-září).

Moderní nový hotel rezortového typu se nachází v rekreační oblasti Harmonie při Modre, v malebném přírodním prostředí Malých Karpat, cca 40 km severozápadně od Bratislavy, s výbornými klimatickými podmínkami a lázeňskou tradicí. Bezprostředně u hotelu začínají cykloturistické a turistické trasy do Malých Karpat, 8 km od hotelu leží Hrad Červený kámen. Resort s celkovou plochou 24 ha tvoří komfortní boutique hotel Pod Lipou **** s kapacitou 44 lůžek Comfort, depandance ** s kapacitou 58 lůžek Standard, nový sportovně-zážitkový areál s tenisovými kurty, basketbalovým i fotbalovým hřištěm, 2 hřišti na Petangue, beach volejbalovým hřištěm a dětským hřištěm Kon-Tiki. Součástí areálu je venkovní letní bazén se zahradou, jezírko, lanové centrum Jelšovisko a vlastní keramický ateliér. Resort je mimořádně vhodný pro pořádání teambuildingů a firemních školení, společenských akcí, svateb, garden party jako i pro hosty, kteří vyhledávají relax a sportovní vyžití v přírodě (horské kola, Nordic Walking), masáže je potřeba objednat předem. Výjimečností resortu je možnost výběru ubytování ve dvou rozdílných standardech (** / ****) v návaznosti na společné kvalitní a komplexní doplňkové služby. Parkování bezplatně v areálu resortu. Pobyt se psem se toleruje (za poplatek).
BOUTIQUE Hotel pod Lipou ****
Nový stylový boutique hotel nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a v apartmánech s nadstandardním vybavením. Předností hotelu je jeho individuální přístup k hostovi a důraz na detaily. K dispozici: recepce, restaurace s letní terasou, lobby bar, denní bar, konferenční prostory vč. vybavení, Kapitánská Kajuta - stylový salónek vyhrazen všem milovníkům dobrých rumů, koňaků, doutníků a moře … (k dispozici el. šipky a biliár). Prostor je svým dispozičním členěním, architektonickým řešením a vybaveností mimořádně vhodný pro ochutnávky a řízené degustace v uzavřené společnosti. Masáže od minulého roku.
Depandance**
Hotelová depandance leží v areálu rezortu v bezprostřední blízkosti venkovního bazénu a jen cca 50 m od hlavní hotelové budovy, kam se dochází na stravu. WiFi v společných prostorách pouze - zdarma. K dispozici: sezónní denní bar se zimní zahradou a letní terasou s přímým vstupem do hotelové zahrady s venkovním bazénem, lehátky a tuli vaky, konferenční prostory.

Stravování

polopenze formou bufetových stolů s kvalitními slovenskými surovinami a bio produkty, obědy a večeře (dle rozpisu a la carte, podle jednotlivých pobytových balíčků). Strava se podává v hlavní budově - BOUTIQUE hotelu.

Ubytování

A) BOUTIQUE Hotel pod Lipou ****,
Všechny pokoje jsou vybavené: koupelnou se sprchou a WC, fénem, rychlovarnou konvicí s čajovým a kávovým servisem (denně doplňovaný), TV+SAT s interaktivním TV systémem, WiFi připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, individuální ovladatelnou klimatizací (červen - září), županem (jen v pokojích SIGNATURE ATTIC a v apartmánech, v ostatních typech pokojů za příplatek), papuči, japonskou přírodní kosmetikou Keiji. Pokoje jsou bez balkonu. Přistýlky formou přenosného rozkládacího lůžka.
2- lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou se sprchou a WC, TV+SAT.
3- lůžkový pokoj FAMILY s přistýlkou (pouze dva k dispozici, 2 ložnice, manželská postel, samostatná postel a přistýlka), tento typ pokoje na dotaz.
2- lůžkový pokoj SIGNATURE ATTIC s přistýlkou (pouze 3, podkrovní pokoje s plošným standardem 33m2, spojené nebo oddělené postele), na dotaz.
2- lůžkový APARTMÁN s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s pohovkou a možností dalších 2 až 4 přistýlek, na dotaz.

B) DEPANDANCE **,
Všechny pokoje jsou vybavené: koupelnou se sprchou a WC, TV+SAT. Pokoje s balkonem bez příplatku. Přistýlky formou rozkládacího křesla nebo pevného lůžka. WiFi v společných prostorách zdarma.
2- lůžkový pokoj STANDARD s přistýlkou se sprchou a WC, TV+SAT.
3- lůžkový pokoj STANDARD s přistýlkou (tři oddělené postele a přistýlka), koupelna se sprchou a WC, TV+SAT.
2- lůžkový APARTMÁN s manželskou postelí a obývacím pokojem s pohovkou, koupelna se sprchou a WC, TV+SAT, na dotaz.

 

→ Přejít na 9 termínů dovolené Modra/Harmónia - Hotel Pod Lipou, Účastník dočasně nedostupný aneb Relax v přírodě, delší pobyty
v cenách od 4 700 Kč do 6 600 Kč